gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Süperrr Kazaklar...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Süperrr Kazaklar...

İlk resimdeki gömlek-hırka kombinasyonlarını çok yaparım ben, seviyorum o tarzı. Ellerine sağlık bu arada, paylaşım için teşekkürler.

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim....

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ya kızlar sız bugun benı oldureceksınız..ben dıs gorunume accayıp önem verırım.bunları gorunce cıldırıyorum..emegıne saglık..

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Süperrr Kazaklar...

amanın benim konumdaki kazakalrın aynısı ama olsunnn paylaşım için teşeşkürlerr:26:

Süperrr Kazaklar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süperrr doqa

süperrr doqa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Süperrr Baba....

Süperrr Baba....

bir erkeğin ulaşabileceği son nokta herhalde ne denir bilmem brrrravoo...
  3. Kazaklar....

Kazaklar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. süperrr  sözler...........

süperrr sözler...........

süperrr sözler kabuğunu koparmadan;ne bir elmayı soyabildim;nede iyileştirebildim bir yaramı.. ama karşıma çıkınca kızmadım hiç elma kurduna; bendim çünkü bıçağı saplayan onun yurduna.... Yıldızları süpürürsün farkında olmadan; güneş kucağındadır bilemzsin... bir çocuk gözlerine bakar;arkan dönüktür.. ciğerinde kuruludur orkestra ...duymazsın... koca bir sevdadır yaşamakta...
  5. Kazaklar

Kazaklar

Kış geldi artık kalın giyinmemiz lazım eger örmeyi biliyorsanız bu kazakları örmeye başlayın :örgü: yok benim gibi bilmiyorsanız hazırlarıda varmış araştırdım :D

Sayfayı Paylaş