gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Süperstar ajda pekkan, ilk kez gittiği mardin’de çok duygusal anlar yaşadı

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Ajda Pekkan, Gülen Boya’nın “Mardin yıllarca genç kalacak” projesi kapsamında hayatında ilk kez geldiği Mardin’de yöre halkının sevgisi ile karşılaştı. Proje kapsamında Kırklar Kilisesi’nin yenilenmesi ve hizmete girmesi nedeniyle Mardin Belediye Başkanı Metin Pamukçu, Polisan Boya Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis ile kurdele kesen Ajda Pekkan, gözyaşlarına hakim olamadı. Gözyaşlarını mendille silerek gizlemeye çalışan Süperstar, Mardinli küçük bir çocuğun yakın ilgisi ile karşılaştı. Çocuğun Pekkan’a yaklaşması ile korumaların sert tepkisiyle karşılaşan çocuk, ağlamaya başlayınca Ajda Hanım olaya müdahale ederek minik Mardinlinin gönlünü aldı. Tören boyunca çocuğu yanından ayırmayan Pekkan, “Üç dinin buluştuğu bu büyülü şehrin çocuklarının hepsinin çok zeki olduğunu gördüm. Duygularım o kadar yoğun ki mutlaka Mardinli çocuklarla ilgili bir şey yapacağım, bunu şu an düşündüm ve tekrar Mardin’e gelip çocuklarla ilgileneceğim.” diye konuştu. Kilise açılışından sonra Mardin’in tarihi sokaklarında gezen Ajda Pekkan, daha sonra tarihi Pamuk Camiine giderek dua etti. Başını örtüp camiye çorabıyla giren Süperstar, “Camiye aniden karar verip geldim basın mensupları olmasaydı duam uzun sürerdi.” Dedi. Camiden ayrıldıktan sonra önümüzdeki günlerde açılışının yapılacağı ve kendi ismini taşıyan sokağa gelen Ajda Pekkan, “Aslında böyle şeylere önem vermezdim ama şarkılarım gibi yaptığım şeylerin de kalıcı olmasını görmek beni duygulandırıyor. Mardin’de sokağın dışında ismimi taşıyan bir okul da yaptırmak isterim.” Diye konuştu. [/FONT]

Süperstar ajda pekkan, ilk kez gittiği mardin’de çok duygusal anlar yaşadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Dile kolay yaşananlar Belkilerle geçen zamanlar Seni anlatan o heyecanlar O nefes alışlar uykusuz ve yalnız Hiç aklımdan değilken Gözlerinle karşılaştım birden Saklanacak ne vardı sanki söyle Nasıl da sevmiştik bak delice Nasıl da inanmıştık sevgimize Kim olsa anlatır O yaşanan ne güzel bir rüyadır Gerçek yalan ne farkeder sanki O artık kapanmış bir sayfadır Belki sen o...
  2. Ajda Pekkan - İlk Aşkım

Ajda Pekkan - İlk Aşkım

ilk aşkım unutmam seni hiç ilk aşkım bende kalan tek sevinç Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım Eylüldü tanıştık seninle Her Eylül titrerim sevinçle Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda Herkeste vardır ilk aşk yaradır Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin ilk aşkım duydun mu sesimi...
  3. Ajda Pekkan - Bir Anda

Ajda Pekkan - Bir Anda

Bir anda değişti dünyam Bir anda değişti herşey Yepyeni bir insan oldum Bir anda dostum bir anda Eskiden böyle gülmezdim İlk defa güldü gözlerim Bir anda sevdim dünyayı Bir anda dostum bir anda Gizli bir heyecan varmış yağmurda Gökte yıldızlar yanıp sönermiş durmadan Meğer en güzel mevsim baharmış dünyada Bilmezdim aşık olmadan Bir anda başladı hayat Mutluluk neymiş anladım...
  4. Ajda pekkan çok gergin

Ajda pekkan çok gergin

BUGÜNE DEK 25 KEZ BIÇAK ALTINA YATTIĞI SÖYLENEN AJDA PEKKAN, 'BAYRAMDA ESTETİK YAPTIRDIĞINIZ DOĞRU MU?' SORUSUNU DUYUNCA HAYRETE DÜŞTÜ Süperstar Ajda Pekkan'ın, Kurban Bayramı'nda bir kez daha estetik yaptırdığı konuşulmaya başlandı! Bunun üzerine, önceki akşam Arnavutköy'de arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü şarkıcıya, gazeteciler 'Yakın zamanda estetik yaptırdığınız doğru mu?' diye sordu....

Sayfayı Paylaş