gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözleri Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü

Süperstar Ajda Pekkan'a ait olan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkısının sözlerinin ardından bu konumuzda yıldızın hayranları için, Sen Mutlu Ol Yeter şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :)

Nasıl bir kalp bıraktın
    Bilir misin ardında
    Bilir misin kırılan
    Kalpler düzelmez asla

Dönüp de hiç baktın mı
    Merak edip arkana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

Bir gün olsun gülmesem
    Hep ağlasam da olur
    Karanlığın içinde
    Yalnız kalsam ne olur

İnim inim inlesem
    Acı çeksem de olur
    Benim için farketmez
    Sen mutlu ol ne olur

Geçmişteki günleri
    Bir an olsun hatırla
    Yırtmadıysan resmimi
    Ona bakıp da ağla

Mutlu günlerimizi
    Sen vaad etmiştin bana
    Eden bulur güzelim
    Kalır sanma yanına

Süperstar Ajda Pekkan'dan Sen Mutlu Ol Yeter Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Sen Mutlu Ol Yeter

Dj Akman - Sen Mutlu Ol Yeter

ßir iki uc dort sonra kalßimde ßir saplanti ßunun acisi kalßime saplandi Hayat ecel olmus pesimde elleri pence olmus ensemde� Kaderim iki gozum onune akti Seni ßi ßaskasiyLa dusunemedim Serefsiz oldugunu tahmin edemedim İnkar etmem seni sevdim Ne maL oldugunu simdi ogrendim Seni bi kalemde sildim Silemedigim tek sey icimdeki nefretin Fazla aldanma...
  2. Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Nasıl bir kalp bıraktın Bilir mısın ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlaşam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inleşem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla...
  3. Ajda Pekkan'ın evi huzurevi oldu!

Ajda Pekkan'ın evi huzurevi oldu!

ajda pekkan evi huzur evi oldu yildirim aktuna ajda pekkan huzur evi acti evini hediye etti konulari burada melekler Sevgili Melekler Yillarin eskitemedigi 62 yasindaki unlu sanatci Ajda Pekkan' in evi huzur evi oldu! Zamaninda eski sevgilisi Yildirim Aktuna tarafindan Beykoz riva taraflarinda hediye edilen superluks villa simdi yaslilar icin huzurevi olarak kullanilmaya baslandi... Rüya...
  4. Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum

Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar sizden Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum Ajda'dan o şarkıyı çok beğendim sözlerinin hepsini ezberlemek istiyorum tabi siz Ajda Pekkan Sen Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazarsanız:)
  5. Ajda Pekkan'dan Severek Ayrılalım Şarkısının Sözleri Buyrun

Ajda Pekkan'dan Severek Ayrılalım Şarkısının Sözleri Buyrun

Bu konu; Ajda Pekkan Severek Ayrılalım Şarkı sözleri hakkında bilgi vermektedir. Sevgili melekler, son günlerde Opet firmasının yeni yüzü olarak reklamlarda boy gösteren Ajda Pekkan, bildiğiniz gibi usta müzisyen Orhan Gencebay'ın hazırladığı son karma albümde de bir parça seslendirmiş. Pekkan bu albümde Orhan Gencebay'a ait Severek Ayrılalım şarkısını yorumlamış. İyi mi kötü mü olmuş...

Sayfayı Paylaş