gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Süperstar'dan Süper Konser....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Süperstar'dan Süper Konser

Ajda Pekkan'ın Twist için hazırladığı üçüncü koleksiyonun tanıtımı için özel bir gece düzenlendi.

Ajda Pekkan'ın Twist için hazırladığı, Ajda Pekkan For Twist'in üçüncü koleksiyon tanıtımı için Suada'da özel bir gece düzenlendi. Twist'in 2012 yeni koleksiyonun tanıtıldığı gecede, ünlü sanatçı sahneye çıktı ve davetlilere müzik ziyafeti çekti. Yaklaşık bin kişinin izlediği konsere, cemiyet ve sanat dünyasından tanınmış simalar katıldı. Konserde, dünden bugüne sevilen parçalarını seslendiren Pekkan, konuklara bir de sürpriz yaptı. Süperstar merakla beklenen yeni albümünde yer alacak Orhan Gencabay'ın 'Severek Ayrılalım' şarkısını ilk kez seslendirdi.

Süperstar'dan Süper Konser.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüperLer

SüperLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Süper Konser

Süper Konser

nurettin rençber konser tarihleri nurettin rençber konser tarihleri 2010 2011 cevdet bağca konserleri 2011 ilkay akkaya çerkezköy konseri Nurettin Rencber ve Cevdet Bagca ayni sahnede, bu konser kacmaz.... Yurtdisinda kalmanin dezavantajlari :( cok sevdigim iki Sanatci ayni sahneyi paylasacak ve ben dinleyemicem....Gidecek olan arkadaslara simdiden bol eglenceler dilerim... Tarih : 20...
  3. süper

süper

arkadaşlar paylaşmak istedim şimdiye kadar avonun güzellik kremlerini kullanıyorum yüzümdeki izler oldugu gibi duruyor bir arkadaşım bana www.simetritr.com bu siteyi önerdi kullandıgım ürünlerden yüzde yüz sonuç aldım mildivan diye ürün markaları sizlerde girin kontrol edin hatta telefonunu vere bilirim 05423202242
  4. Süper....

Süper....

çok güzel...

Sayfayı Paylaş