gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

süpet mario hamit

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

**daaaaaan*** (baba zıplayıp kafayı tavana vurur) - aman,aman bey naaptın sakin ol - hanım dur mantar çıkacak ordan biliyorum, 2'nin 3'ü burası,hak mantarı var orda
    - bey ne diyosun, telaşlanıyorum bak
    - dikkat! kaplumbağa,zıpla hemen zıpla!!
    - ayyy aay ay ayyy nerde hani?
    - telaş yapma,zıpla üstüne basıp yana kay,böceklere doğru tepiklerim ben onu sonra
    - bey korkuyorum...
    - korkma, salondan menekşeleri kap gel. onları yiyince ateş edebilicez bak
    - hamidim nooldu sana? ühüühüü
    - çiçek getir dedim,çiçeeeek,geliyolar!kaplumbağalar!dev kaplumbağalar!
    ***baba koşarak yatak odasına gelir,yatağa zıplar***
    - dur bey dur,nereye koşuyosun,hamit ühüühü
    - ahanda bulutlu bölüm!hoooop! koşup çil çil altın topluyorum bak şimdi. hepsini almam lazım,100 altın lazım hanım anlıyo musun 100!! bi yakalasam şu asansörü
    - üühhhüü hamit beşibiyerdemle bileziklerim var çekmecede,al onları..
    - işte bayrak kulesi! hanım b'ye basılı tut 5000 puan alalım! oohh çok şükür 2'nin 4'ü! aha! hanım geç arkama bölüm canavarı geldi!
    - ühüüü hamit annem o benim,kadını da telaşlandırdın,ühüüü ben gidiyorum!!
    - dur gitme,dur!ateş topları çıkıcak aşşadan yukardan.yanarsın valla!alıntı

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: süpet mario hamit
    kız alemsin valla güzel olmuş ama şu bölüm canavarı geldi bölümü çok hoşuma gitti :)

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

sağol misli ay bende buna koptum kadın altınlarını veriyo adama:hhh:

ahanda bulutlu bölüm!hoooop! koşup çil çil altın topluyorum bak şimdi. hepsini almam lazım,100 altın lazım hanım anlıyo musun 100!! bi yakalasam şu asansörü
    - üühhhüü hamit beşibiyerdemle bileziklerim var çekmecede,al onları..:hhh:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

emeğine sağlık canım güzeldi :D

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    sağol rüyacım

süpet mario hamit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Super Mario :)

Super Mario :)

Hadi biraz nostalji yapalım ya :D http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/supermarioflash_320240.swf
  2. Mario oyunu

Mario oyunu

Yön tuşları ve boşluk (space+A+S) tuşları ile oynanıyor. http://www.oyunkabini.com/veri/marios.swf
  3. Cevat Hamit Dereli Resimleri

Cevat Hamit Dereli Resimleri

dereli resimleri cevat dereli cevat eserleri hamit Cevat Dereli Cevat Dereli (Cevat Hamit Dereli) (d. 1900, Rize - ö. 23 Temmuz 1989, İstanbul), Türk ressam. 1924 yılında Sanayii Nefise Mektebi'ni bitirdi. Devlet Resim Yarışması'nı kazanarak Paris'e gitti. 1924 ile 1928 yılları arasında Julian Akademisi'nde çalıştı. 1929'dan sonra Güzel Sanatlar Akademisi'nde resim öğretmeni olarak...
  4. Abdülhak Hamit Tarhan

Abdülhak Hamit Tarhan

abdülhak hamit tarhan abdülhak hamit tarhan, abdülhak hamit tarhan eserleri, abdülhak hamit tarhan hayatı, abdülhak hamit tarhan edebi kişiliği, yazarlarımızın hayatı 2 Ocak 1852’de İstanbul’da doğdu. Hekimbaşı Abdülhak Molla'nın torunu, tanınmış tarihçi ve Tahran Büyükelçisi Hayrullah Bey'in oğlu. Kısa süre Rumelihisar Rüşdiyesi’ne devam etti. Yanyalı Tahsin Hoca ile Edremitli Bahaeddin...
  5. Hamit Haskabal hayatı

Hamit Haskabal hayatı

Hamit Haskabal kimdir Hamit Haskabal biyografi Merhaba Melek'ler, gerek misafirimizin sorusunu yanıtlamak için, gerek ise oyuncu Hamit Haskabal kimdir diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için Hamit Haskabal biyografi bilgilerine bu yazımızda yer veriyoruz ve Hamit Haskabal'a Allah'tan rahmet diliyoruz. Hamit Haskabal Hababam Sınıfı ve Maskeli Beşler gibi birçok filmde rol...

Sayfayı Paylaş