gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şüphe (Kanal D)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kanal d şüphe filmi kanal d şüphe film film filmi Kanal D'de Yaprak Dökümü dizisinin ardından çarşamba günleri yayınlanacak dizisi belli oldu...Başarı oyuncu İsmail Hacıoğlu ve Adanalı dizisinden tanıdığımız Selin Demiratar'ın boşrollerinde yer aldığı dizinin genel hikayesine geçiyorum kızlar:tik:

Dizi 5 Ocak'ta izleyici ile buluşacak. Abdullah Oğuz gibi usta bir yönetmenin çekeceği dizide güçlü bir ailenin iktidar savaşı gözler önüne serilecek.

İsmail Hacıoğlu, Selin Demiratar ve Serkan Altunorak dizinin başrol oyuncuları. Dizinin 13 bölümlük senaryosu da hazır.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, İsmail Hacıoğlu, dizide Aziz isimli takıntılı bir psikiyatrı canlandıracak.

Hacıoğlu, "Aziz Kutlu'yu oynuyorum. Kutlu Ailesinin oğullarından biri. Varlıklı bir ailesinin olması ona kesinlikle birçok kolaylık sağlamış, bundan sonra da sağlayacak. Biraz simetri takıntısı olan bir psikiyatr. Yamuk olan şeylere karşı takıntısı var. Ailesiyle birlikte yaşamıyor, ev-ofis olarak kullandığı camdan bir evi var. Aslında Aziz?in cam evde yaşıyor olması onu çok özetleyen bir durum. Çok keyifli ve renkli bir karakter. Umarım altından kalkarız" dedi.

Selin Demiratar, dizide İpek isimli bir ilkokul öğretmenini canlandırıyor. Demiratar, "Annesinin ölümüyle kendi sıradan hayatının dışına çıkıyor. Çünkü annesiyle ilgili hiç bilmediği gerçekleri; babasının Türkiye?nin en zengin adamlarından biri olduğunu, ona büyük bir miras kaldığını öğreniyor. Bir yandan da annesinin ölümünü araştırıyor. Yeni hayatı onu daha güçlü ve daha akıllı olmaya itiyor" diyerek karakterini anlattı.

Serkan Altunorak ise dizide Kutlu Ailesi'nin oğullarından birisi olan Tarık'ı canlandırıyor. Altunorak, "Şimdiye kadar yaptığım hiçbir işte oynadığım karakterleri tekrarlamadım. Bu yedinci işim, yedisi de bambaşkaydı. Tarık?ın da daha önce oynadıklarımdan farklı bir karakter olması beni heyecanlandırdı. Oynaması çok keyifli bir rol" diyor.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bu dizinin de ilginç bi konusu var değişik

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Baya tutulacak gibi görünüyor.. Severim bu tarz filmleri.

Şüphe (Kanal D) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geniş Aile(Kanal D)

Geniş Aile(Kanal D)

bihter dinçel ayak geniş aile cekim yeri geniş aile çekim yerleri genis cekim yeri KANALD dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Çekimlerine başlanılan dizi Geniş Aile yaz aylarında izleyicisiyle buluşacak bir aile dizisi olacak. Tanıtım fragmanında oldukça neşeli ve komik bir dizi olduğu hemen anlaşılıyor. Dizinin senaryosunu mizah ustası Cüneyt İnay yazıyor. Dizide düdük necmi olarak...
  2. Hanımın Çiftliği(kanal D)

Hanımın Çiftliği(kanal D)

hanımın çiftliği oyunu hanımın çiftliği oyunları kanal d oyun kanal d oyunları oyunlari Yeni yayın döneminin en iddialı dizisi “Hanımın Çiftliği” olacak. 4 Ey-lül’de başlayacak olan dizinin başrollerini Özgü Namal,Mehmet Aslantuğ ve Caner Cindoruk paylaşıyorlar. Orhan Kemal’in aynı adlı romanından uyarlanan “Hanımın Çiftliği” dizisinin Hollywood platolarını aratmayan Adana’daki...
  3. Küçük Sırlar/Kanal D

Küçük Sırlar/Kanal D

küçük sırlar alinin evi küçük sırlar suyun evi nerede kücük sirlar daki suyun gerçek adı erkan gerçek adı Ben ilk bölümü izledim 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :)Harika bir dizi... Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz...
  4. kanal d frekansı nedir

kanal d frekansı nedir

Kızlar kanal d yi hd uydu sisteminde seyretmek istiyorum ama frekansını bilmiyorum yardım eder misiniz.
  5. Kanal D Arkandayız Yarışması

Kanal D Arkandayız Yarışması

kanal d arkandayız arkandayız kanal d arkandayız yarışması Sevgili melekler, Kanal D'de bu çarşamba yepyeni bir yarışma programı başlıyor; "Arkandayız". Her çarşamba saat 22:15'te yayınlanacak olan yarışmanın sunuculuğunu başarılı oyuncu Ünal Yeter yapıyor. Arkandayız", ortak hayalleri olan arkadaş gruplarının, yani “kankaların” hep birlikte yarışacakları eğlence dolu...

Sayfayı Paylaş