gebe
  1. snoppy

snoppy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şüphedeyim yardııım ltfeeenn

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında snoppy tarafından paylaşıldı.

adet öncesi lekelenmenm var bu şekilde hamiş olanlar varmnı canlar :hasta::hasta::hasta:

şüphedeyim yardııım ltfeeenn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şüphe

Şüphe

Din ve inanç konularında şüpheye düştüğünü görmek bozgunculuk ve hileye, kendini ikiyüzlü kılacak cehalette inat etmeye yahut namuslu eşi hakkında kötü zanda bulunmaya delalet eder. (Böyle bir rüya görenin, şüphesini gidermek için salih ve alim olan bir kimseden, aklına takılan konuda bilgi alması gerekir.) ŞRüyada bir kimseden her hangi bir sebeple süphelendigini görmek, hilekarliga delalet...
  2. Yardııım

Yardııım

admimlerim ben dostlukla ilgili yazıı koycam hangiii bölüme koyabiliriim..yaniii hikaye...yardımcı olabilirmisinizz..şimdiden teşekkürler..
  3. arkadaşlaar yardııım :)

arkadaşlaar yardııım :)

adetimi 2 gün geçti ama hep düzenlidir normalde adetlerim.bende hiç bir belirti yok ama hamile olma ihtimalim varmıdır sizce?ne bulantı ne baş dönmesi sadec karnımın alt tarafında bazen bi baskı hissediyorum.hiç belirtisi olmayıp hamile olduğunu öğrenen varmı arkadaşlar?
  4. yardıııım edıııııın kızlaaar

yardıııım edıııııın kızlaaar

Erkek arkadasımla tartıstık ve suclu benım, şu an konusmuyoruz. gonlunu almak ıstıyorum kucuk bı suprız yaparak, aklıma bı fıkır geldı bunu sızınle paylasmak ıstıyorum. kucun eeyore esek pelus oyuncagı bı kutuya koyup, bı eseklık ettım benı affet yazmayı dusunuyorum. bunu ıs yerıne kargoyla yollamayı dusunuyorum . sızce nasıl bı fıkır, sıze yapılsa ne yapardınız?
  5. Yardıııım :(

Yardıııım :(

kızlar yardım edin :( en yakın arkadaşıma aşık oldum ama kanka diyorum ona haberi yok ilk başlarda bende kendime itiraf edemedim ama dediği laflar yaptığı hareketler çok etkiledi beni :( ama sevdiği birisi var ve bende kankası olarak ona yardım ediyorum ama kötü durumdayım :( ne yapmalıyım? :(

Sayfayı Paylaş