gebe
  1. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

şüphelerimden kurtarım beni ne olur....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sahraca tarafından paylaşıldı.

sitenize yeni kayıt oldum ve sizin sıcak cevaplarınız beni çok etkiledi diyeceğim o ki eşimle tüm kontrolleri yaptırmamıza rağmen 5 aydır bekliyoruz. bu ay kendimi çok tuaf hissediyorum korkunç bir bel ağrısı ani kalkışlarda baş dönmesi baş ağrısı ara ara kasık sancısı ve hafif göğüs sızlaması dışında hiç birşe yok... reglime 2-3 gün var arkadaşlar ne olur bişeyler söyleyin bu ayda mı hüsran acaba?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle hoşgeldinizz inşallah bebişiniz olur :) bu belirtilerin çoğu regli belirtiside olabilir belirtilere takılmayın derim
    ayrıca herhangi bir sorun yoksa sizde ve eşinizde mutlaka olacaktır meraklanmayınn allah hayırlısını versinn

3. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bakalım beklemedeyiz hala :D

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlısı olsunn bu dönemde çok sabırlı olmanız gerekiyorr sabır edin paniklemeyin ve umutsuzluğa asla düşmeyinn herşeyin bi vakti zamanı varr kısmetinizde varsaa olur zatenn

vakti ne zaman dolmuşsa allah yazmışsa olurr sonuçları bizede bildirin :)

5. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    insanı çıldırtanda heycana sokanda şu son günler zaten aman nebiliyim yaaa artık takmıyorum sizin gibi düşünüyorum herşeyin vakti zamanı var ama bi yanımda kuduruyor açıkçası :D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

5 ay umut yitirmek ya da bu konuyu dert etmek için çok az bir zaman. Eminim ki sizde günü geldiğinde yavrunuzu kucağınıza alacaksınız, Allah'ın izniyle... Zira yazdığınız belirtiler, regl belirtileri de olabilir hamilelik belirtileri de olabilir. Bunu en iyi anlamak için adet gününüzü beklemeli ve kan testi yaptırarak kesin sonuç almalısınız.

Dilerim ki, Rab anne olmak isteyen tüm kadınların sesini duyar ve onlara anneliği yaşatır...

Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz...

7. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amin rabbim tüm isteyenlerim kucağını boş bırakmasın benim annem yaşamış bunu çok zor bişey olduğunu söylüyor ama ben inanıyorumki sizlerin de dediği gibi kesinlikle herşeyin vakti zamanı var rabbi herşeyin iyisini doğrusunu yaşatır insana

8. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah hamilesindir canım ama değilsen bile sakın moralini bozma ve sabırla bekle çünkü kafanı olmuyor diye taktığın zaman gerçekten olmuyor

9. sahraca

sahraca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaa nebilim aslında takmıyorum ama reglim gelmedikçede çıldırıyorum test yaptım negaif çünküü

şüphelerimden kurtarım beni ne olur.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

Kıraç - Ne Olurdu Benim Olsan

ne olurdu benim olsan akor kıraç ne olurdu kirac kıraç benim olsan akor ne başkası oldu ne de olacak sen çalmazsan kapım açılmayacak şimdi içimde yanan bu ateş bir son bulacak hiç utanmam gülüm divaneyim parçalanmış dünyam viraneyim seni her şeyden çok çok istedim vuruldum avareyim ne olurdu benim olsan şu yaralarımı sarsan bıktım artık yol almaktan önüme çıkıp durdursan gidiyorum buralardan...
  2. Hande Yener - Kurtar Beni

Hande Yener - Kurtar Beni

Kurtar beni İçimdeki acı açılıyor Sen anlıyorsun Bazen çokta güçlü değilim Sen görüyorsun Günler var Kendimle mutlu değilim Güzelliğe inancımı sarsan Zamanlar var Biliyorum sen yabancı değilsin Duramazsam suyun yüzünde birgün Uzat ellerini içine çek beni Nefes gibi kurtar beni Kalbimdeki kapı kapanıyor Affediyorsun Dünya birbirini kırıyor Sen seviyorsun
  3. Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Beni Kurtarın Zor Durumdayım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Düşük şüphem var ne yapmalıyım?

Düşük şüphem var ne yapmalıyım?

Görülen belirtirler arasında ilk sıraya kanamalar yazılmalıdır. Her düşükte mutlak surette görülen bir durumdur ve zaman zaman gerçekleşen, olağan kanamalar ile karıştırılabilmektedir. Birçok anne adayı gebeliği boyunda en ufak bir kanamada dahi hastaneye koşuyor olsa da bu duruma özen göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra kanama ile birlikte görülen ağrılarda düşük...

Sayfayı Paylaş