gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Süpriz aşk

Konu, 'Magazin' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bu habere kiz kardesim yikilacak :D:D:D:D
    Allah mesut etsin :):)

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aman allah mesut etsin

Süpriz aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süpriz Ayrılık

Süpriz Ayrılık

demet akalın ibrahim kutluay ayrılığı demet akalın ibrahim kutluay ayrıldı neden ayrıldı neden ve Bu ne hız Demet bir gün önce evlilik kararı alıp ertesi gün ayrılık kararı alıyorsun valla yetişemiyoruz artık :D:D Ocak ayında evleneceklerini açıklayan Demet Akalın ve Önder Bekensir ani bir kararla ayrıldı. Demet Akalın, Önder Bekensir aşkı bomba gibi düşmüştü magazin dünyasına. 2010'un...
  2. süpriz nikah:)

süpriz nikah:)

nikah süprizleri Zeynep Casalini’nin fotoğraf sanatçısı Raşit Algül’le ilişkisi biliniyordu. Fakat Casilini 4 Ağus-tos’ta Bodrum’da Begonvil Restaurant’ın sahibi Tahsin Berk’le evlendi. Casalini artık Bodrum’da yaşayacağını söyledi. Allah mesut eder inşallah:) biraz şaşırtıcı olsada eleştirmeye gerek yok bence, aşk bu... bize mutluluklar dilemek yakışır.. evlilikleri daim olur inşallah...
  3. kocama süpriz...

kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.
  4. Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

Aşkımın Doğum Gününe Süprizim :)

aslında eşimin doğum günü 10 eylül ama ben memlekete gideceğim için bir kaç gün öncesinden kutladım :) akşam eşim iş yerlerinin eşsiz verdiği davete katıldı ben evde onu beklemekteydim :) Küçük bir pasta aldım, çiçek aldım mumlardan kal yaptım ve o kalbin içne pastayı ve çiçeği koydum eşimi sık sık aradım nezaman geleceksin çıktın mı nerdesin vs diye çünkü nezaman geleceğini bilmem lazımdı ki...

Sayfayı Paylaş