Süpriz Ayrılık | Melekler Mekanı FORUM - 27 Ağustos 2016

Süpriz Ayrılık

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0
    demet akalın ibrahim kutluay ayrılığı demet akalın ibrahim kutluay ayrıldı neden ayrıldı neden ve Bu ne hız Demet bir gün önce evlilik kararı alıp ertesi gün ayrılık kararı alıyorsun valla yetişemiyoruz artık :D:D

Ocak ayında evleneceklerini açıklayan Demet Akalın ve Önder Bekensir ani bir kararla ayrıldı.

Demet Akalın, Önder Bekensir aşkı bomba gibi düşmüştü magazin dünyasına. 2010'un ilk ayında evleneceklerini açıklayan ikili ani bir kararla ayrıldı.
    Geçtiğimiz akşam arkadaş grubuyla bir gece klübünde eylenen Demet Akalın bitkin görünüyordu. Ayakligazete.com'un haberine göre, Demet Akalın, çıkışta 'Evet, ayrıldık' diye konuştu. Evlilik sözleşmesinin bitirdiği yönündeki haberleri doğrulayan Akalın, arkadaşlarıyla beraber mekandan ayrıldı.
    İçerde yeni sevgilisi olduğu iddia edilen bir beyle hayli samimi görülen Akalın, mekanı yine aynı beyfendiyle terk etti. Demet Akalın'ın arabasını kullanan bu yakışıklının isminin Doğuş olduğu konuşuluyor.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    bir sevgilisimi varmış ben sevgililerini duyana kadar ayrılmış:ezerim:

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben dün canlı yayında ocakta evleniyorum dedi duydum onun barışma küsme hızına ancak thy yetişir :hidos:

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bir düzgün yola sokamadı hayatını

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    ayy manyak bu kadın yaa:D:D:D
    bi dikiş tutturamadı

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    :piha::piha:

7. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Üzüldüm.
    Bir türlü mutlu olamamasına üzüldüm.

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    İbrahim Kutluay'ı Demet Şener'e kaptırdığından beri Demet'in aşk trafiğini takip edemiyorum sanırım terkedilmeyi yediremeyen Demet daldan dala konarak mutluluğu yakalamaya çalışıyor ama sonunda üzülen yine kendi oluyor...

Süpriz Ayrılık konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  2. Süpriz aşk

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.
  3. süpriz nikah:)

nikah süprizleri Zeynep Casalini’nin fotoğraf sanatçısı Raşit Algül’le ilişkisi biliniyordu. Fakat Casilini 4 Ağus-tos’ta Bodrum’da Begonvil Restaurant’ın sahibi Tahsin Berk’le evlendi. Casalini artık Bodrum’da yaşayacağını söyledi. Allah mesut eder inşallah:) biraz şaşırtıcı olsada eleştirmeye gerek yok bence, aşk bu... bize mutluluklar dilemek yakışır.. evlilikleri daim olur inşallah...
  4. kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Sayfayı Paylaş