gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Süpriz Mumlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mum çeşitleri yapılmış süprizler Süpriz yumurta olurda süpriz mum olmazmı olur tabiki :D:D Bu mumlar gerçekten süpriz mum çünkü mum eridikçe mumun içideki demirden yapılmış heykeller ortaya çıkıyor...

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok ilginç ya :D Hoşuma gitti :) Teşekkürler ilginç ve güzel paylaşım için.

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süper bişi ya bayıldım bn gercekten çok hoş pasim tesekkürler

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Çok harika yaa bayıldım gerçektenn:D:D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Hoslar :)
    tskler paylasim icin =)

Süpriz Mumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mum...

Mum...

Sevdanın ateşi düştüğünde içine, yüreğinde kırk mum yanar. ve bir gün; ayrılık, çaldığında kapını otuz dokuz gün boyunca, her gün bir mum sırayla söner. bir sarışın sis perde olur sevdanın kumral yüzüne, ..dağlanır acın, unutmaya başlarsın... ama,kırkıncı mum ciğerlerini yangın yerine çevirircesine ve hiç sönmemecesine yanar. karnı burnunda hüzünlerle; her anıda, her şiirde,...
  2. Süpriz aşk

Süpriz aşk

Bu sessizliği bozansa pop müziğin sevilen ismi Gökhan Özen oldu. Bir arkadaş grubunda tanışan ve flört etmeye başlayan Sevigen ile Özen, geçtiğimiz hafta tatil için birlikte Paris’e gidince sürpriz aşk ortaya çıktı. İkilinin yaklaşık 8 aydır birlikte olduğu ortaya çıktı.
  3. süpriz nikah:)

süpriz nikah:)

nikah süprizleri Zeynep Casalini’nin fotoğraf sanatçısı Raşit Algül’le ilişkisi biliniyordu. Fakat Casilini 4 Ağus-tos’ta Bodrum’da Begonvil Restaurant’ın sahibi Tahsin Berk’le evlendi. Casalini artık Bodrum’da yaşayacağını söyledi. Allah mesut eder inşallah:) biraz şaşırtıcı olsada eleştirmeye gerek yok bence, aşk bu... bize mutluluklar dilemek yakışır.. evlilikleri daim olur inşallah...
  4. kocama süpriz...

kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Sayfayı Paylaş