gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Surat Şeklinde Çantalar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eğer sokakta yürürken yanınızdan bir bayan geçtiğinde ve kolundada bu çantalar takılıysa sakın korkmayın:D İlk etapta sanki içinde kelle taşıyor gibi görebilirsin ama tamamen moda tasarımı olan bu çantalar eminim özellikle feminist kadınlar tarafından ilgi göreceğe benziyor:D

Tamamen bir erkek kafası şeklinde olan bu çantalara bir baktığınızda zaten ne demek istediğimi anlarsınız kızlar:D

Raw Edges tarafından tasarlanan “Head” El Çantası, . Oldukça ilginç ve dikkat çekici bir tasarıma sahip bu çanta, erkek başı şeklinde. Tasarımcısının, Judith and Holofernes‘in hikayesinden ilham aldığı da sitede belirtilmiş.

[​IMG][​IMG]

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cok korkunc gorunuyorlar ben kullanmam bu tip cantalari

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok ilginçler ama sanırım kullanmazdım:D

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Çok ilginç :D
    Amaa sanırım ben de kullanmazdım Hayal gibi :)

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyy çok hoşlar yani çok kızdığın birinin yanına giderken takıcan eline ödü patlar ayol kimin kafasını koparmış benimkinide koparacak deyi hahaha hahaha çok hoşlar emeğine vede parmaklarına sağlık rep vermek istiyim hahaha ........

Surat Şeklinde Çantalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komık surat

komık surat

burayı tıklayınız
  2. Surat(yüz)

Surat(yüz)

Rüyada insan yüzü görmek sevinçle yorumlanir. Yüzünde bir azasinin eksik oldugunu görmek bir ayibi olduguna; yüzünün renginin kirmizi oldugunu görmek, feraha ve sevince; sari oldugunu görmek bir hastaliga delalet eder. Yüzünü siyah görmek kedere ve bir rivayete göre de, bir kiz evladinin dogacagina isarettir. Asik bir yüz görmek, ikrah edilecek, tiksinecek bir sey görecegine; burusmus bir yüz...
  3. Surat asmak

Surat asmak

Bakınız; Yüz, Yüz Ekşitmek.
  4. Yüz (surat)

Yüz (surat)

Rüyada insan yüzü görmek sevinçle yorumlanir. Yüzünde bir azasinin eksik oldugunu görmek bir ayibi olduguna; yüzünün renginin kirmizi oldugunu görmek, feraha ve sevince; sari oldugunu görmek bir hastaliga delalet eder. Yüzünü siyah görmek kedere ve bir rivayete göre de, bir kiz evladinin dogacagina isarettir. Asik bir yüz görmek, ikrah edilecek, tiksinecek bir sey görecegine; burusmus bir yüz...
  5. İşaret parmağından İnsan Suratları :)

İşaret parmağından İnsan Suratları :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş