gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sürdüğüm ojenin rengi değişiyor.

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

ilginç oje renkleri Melişler tırnaklarıma akşamdan ojemi bigüzel sürüyorum sabah bikalkıyorum yada gün içerisinde bi bakıyorum rengi değişmiş! ewet yanlış okumadınız bildiğin rengi değişmiş.
    Su rengi yada cila rengi kullanıyorum bir bakıyorum rengi böyle morumsu bir renk olmuş sanki çook üşümüşümde tırnaklarım morarmış gibi .. ojeyi kazıyorum bir kısmını tırnakta problem yok bildiğin oje rengi değişmiş...
    Oje markasınada dikkat ettim sorun ne anlayamadım...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende bu sorunla ara ara karşılaşıyorum. Sanırsam renksiz yani cila tarzı olanlar bir kaç saat sonra haffiten bir renk değişimine uğruyor. Sana tavsiyem, şeffaf sedefli beyaz yada platin rengi ojeler kullan canım :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tşk ederim ***** çok saol valla arada bı sürüyorum zaten onda da illa bu sorunla karşılasıyorum ve çok kötü duruyor momardıgı zaman..

4. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende böyle bir şey olmuyor hiç ilginç valla şaşırdım. Markadan kaynaklanıyorda olabilir hiç ojenin markalarına dikkat ediyormusunuz canım

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her markada olabiliyor. Galiba bizde kansızlık var ondan oluyor. Bende kesin kansızlık var da, Belen sende de olabilir :)

6. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ediyorm flormar alıyorum hep ama neden sadece o renkte oluyor onu çözmüş deildim demekki kansızlık olabilir..
    aaa bak ***** benim duddaklaım üşüdümmü hep morarır bildiğin mosmor olur..haklı olabilirsin.

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Su rengi yada cila rengi kullanıyorum bir bakıyorum rengi böyle morumsu bir renk olmuş sanki çook üşümüşümde tırnaklarım morarmış gibi .. ojeyi kazıyorum bir kısmını tırnakta problem yok bildiğin oje rengi değişmiş...
    Oje markasınada dikkat ettim sorun ne anlayamadım...

Bak burda yazdım balım.. ediyorum dikkat markaya :D

9. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Gördüm yıvrım o zaman bir doktora görün derim ben şahsen :D

10. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seni gidi kansız Belen!!! :A:A

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

hahaha hahaha :cry: :D

12. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  13. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hmm Tuaf ilk defa duyorum .. :) aldigin her markada mi oluyor bu?

Sürdüğüm ojenin rengi değişiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en  sevdiğiniz oje rengi

en sevdiğiniz oje rengi

erkekler hangi renk oje sever erkekler ne renk oje sever melekler oje sürmeyi sever misiniz sevdiğinz oje engi hangisidir:)
  2. Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır

Yaşa Göre Oje Rengi Nasıl Olmalıdır

dore nasıl bir renk dore rengi oje Hepimiz oje az veya çok oje kullanıyoruz...Benim tercih ettiğim renkler yaşıma uygun değilmiş bunu öğrendim :D:D Bakalım sizin oje renginiz yaşınıza uyuyormu :tik: 20’ler Metalik rüyası Ojeleri hem pratik, hem de ucuz bir aksesuar olarak düşünün. Ne renk süreceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, metalik gri tonu her zaman harika durur. Nars Nail...
  3. Oje rengi..

Oje rengi..

beyonce oje merhaba..:)) yine ben.. bu sefer bi oje rengini soracağım.. Beyonce'nin I am Yours konserinde ki oje rengi manyak derecede seksi ve göze çarpıydı.. bi türlü bulamadım oje rengini.. tam yakın değil.. en yakın çekim bulduklarım bu iki resim... oje rengini veya numarasını bilen var mı..
  4. Vizon rengi oje

Vizon rengi oje

vizon rengi vizon rengi oje ayakkabı renk vizyon vizon rengi, vizon renk, vizon rengi oje, vizon renk oje Merhaba Melek'ler, sizlere bu yazımızda yılın moda oje rengi olan vizon rengi ojeleri tanıtacağız. 2011 ve 2012 yılına damgasını vuracak oaln vizon rengi, sadece oje de değil, bir çok giyim kuşam da moda dünyasını renklendirecek Melek'ler:)
  5. Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor?

Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor?

Bu sayfa; Seçtiğiniz Oje Rengi Ne Anlama Geliyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda kırmızı ojeler hayli revaçta. Ancak kırmızıyı ağır görenler klasik olarak pembe tonlarından ve ten renginden vazgeçemiyorlar. Tabi french manikür ise her zaman tercih edilir durumda. Değişik renkleri denemek için çeşitli renklerde oje sürdüğünüzde bu renklerin anlamı...

Sayfayı Paylaş