gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Süre Tanımak

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Mühlet Vermek

Süre Tanımak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KadıNLarı taNımak!

KadıNLarı taNımak!

Bir kadını tanımak... Bütün gel-git'leri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terk edilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleriyle kendi olmaya çalışan kadınları tanımak... Bir kadını sevmekle başlar her şey ama, bir...
  2. beni tanımak isteyenler buraya

beni tanımak isteyenler buraya

slm hanımlar ben yeni aranıza katıldım asker eşiyim 26 yaşındayım ve 5 yaşında bi kızım var manisadayım hepinizi öpüyorum melekler
  3. cildi tanımak

cildi tanımak

Önce parmağınızı cildinizde gezdirin. Cildinizin yağlı bir tabakayla kaplı olduğunu fark edeceksiniz. Bu tabaka, sebum ve sudan oluşan cildin koruyucu tabakasıdır. İşte bu koruyucu tabakanın içerisindeki sebum yani yağ oranı cilt tipinizi belirler. Eğer sebum oranı az ise cildiniz kuru; fazla ise yağlı; normal ve dengeli ise normal ve karma cilttir Kuru cilt oldukça incedir ve gözenekleri...
  4. Bir kadını tanımak....

Bir kadını tanımak....

Bir kadını tanımak... Bütün gel-git'leri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terk edilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleriyle kendi olmaya çalışan kadınları tanımak... Bir kadını sevmekle başlar her şey ama,...
  5. Bir Kadını Tanımak

Bir Kadını Tanımak

Bu konu;Bir kadını tanımak adlı yazı hakkında bilgi vermektedir. Biz kadınlar bazı erkeklere göre hepimiz aynı bazısına göre her zaman elinin altında bulunan bir eşya bazılarını hiç düşünmeden kırıp incittiği üzerek ağlattığı bazılarına göre başlarının tacı bakalım bu yazımızda biz kadınlar duygu yüklü yazılar bölümüzüde nasıl anlatılmış melekler. Bütün gel-gitleri, kaprisleri, küçük...

Sayfayı Paylaş