gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

sürekli kabızım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar sürekli kabız oluyorum lütfen kalıcı bir çare söyleyin..

2. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    lütfen ama

3. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    melekler lütfen acil durum cnm çok yanıyor tuvalete gidince cnm yanıyo.......

4. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    yeşil elma limon zencefıl zerdeçal kabuk tarcın tane karabıber karanfıl kaynatıp içersen sındırım sıstemını baya baya hızlı calıstırıyo
    harıcındede sabahları ac karnına kocaman bardakla ılık su ıcersen kabızlıgı engellıyo yemeklerden once orta boy bır elmada kabızlıgı ve kilo almayı engelliyo bende etkılı olan receteler inş senın ıcınde faydalı olur

5. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    saoll.. bunları deniycem

şimall bunu beğendi.
sürekli kabızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürekli zayıf kalmak için

Sürekli zayıf kalmak için

Başladığı diyeti sürdüremeyenler, masa başında çalıştığı için hareketsizlik yüzünden her geçen gün kilo aldığını düşünenler size iyi bir haberimiz var! İşte bir türlü veremediğiniz kilolarınızdan kurtulmanızı, formda kalmanızı ve yaşam kalitenizi sürdürmenizi sağlayan uygulanabilir 20 öneri!.. Her gün 30-60 dakika arasında egzersiz yapın. Eğer zaman sorununuz varsa, 3 kez 10′ar dakikalık...
  2. Sürekli Mutluluk Yalnızca Müminlerindir

Sürekli Mutluluk Yalnızca Müminlerindir

İman eden bir insan bu dünyanın gerçek mahiyetinin, kendi yaratılış amacının, Yüce Allah’ın kendisini denediğinin ve O’na kulluk etmekle sorumlu olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, hayatı boyunca, Allah’ın rızasını, rahmetini kazanmaya çalışır ve müminlerin gerçek yurdu olan cennete girmek için çaba harcar. Mutluluk ise, Yüce Allah’ın salih kullarına samimi imanlarından ve bağlılıklarından...
  3. sürekli beni takip ediyor

sürekli beni takip ediyor

ya arkadaşlar okulun ilk başladığı zamanın ikinci haftasındaydık ben pazartesi günü geç kaldım törene yetişmiştim bir tane öğretmenin sürekli bana baktığını farkettim.. sonra bu öğretmen bizim derse girdi coğrafya öğretmeniymiş..(erkek) heerneyse bu öğretmen bir süre sonra derste bişeyler yazıyorduk yanıma gelip yazıma baktı ikinci ders tahtaya bişeyler yazıyordu dersin sonuna doğru yazı...
  4. Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

kaşıntı nedenleri,kaşıntı neden olur,kaşıntı hastalık habercisimi,kaşıntıya ne iyi gelir,kaşıntı tedavisi hakkında bilgiler Geçmeyen Kaşıntılar Mide Bağırsak Hastalığı Belirtisi Olabilir İnatçı kaşıntıları önemseyin! Böbrek yetmezliğinden, karaciğer hastalıklarına kadar ciddi hastalıkların habercisi olabilen kaşıntı şikayeti, mide bağırsak hastalıklarının da arka planında kalan önemli...
  5. Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

Sürekli kaşınıyorum nedeni nedir?

kaşıntı nedir,kaşıntı neden olur,kaşıntının sebepleri,kaşıntıya ne iyi gelir,kaşıntının tedavisi,kaşıntı hakkında bilgiler Vücudun genelinde ya da belli bir bölgede hissedilebilir ve inatçı kaşıntılar sinir bozucu bir seviyeye ulaşabilir. Bazı durumlarda kaşıntıyla birlikte ciltte kızarıklık ya da kabartı gibi başka belirtiler de görülür. Egzama benzeri cilt hastalıkları, alerjik...

Sayfayı Paylaş