gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sürekli kavga ediyoruz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

? sürek kavga ediyoruz cıkmaya başlıyalı 3 ay oldu ama 2 kez ayrıldık sizce bu ilişki evliliğe gider mi ?

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle merhaba; daha çok yenisiniz.
    herşey nasip kısmet. ilişkide saygı ve sevgi çok önemlidir. tek başına saygı yada sevgi ile ilişki yürümez.
    o yüzden her iki tarafında birbrine sevgisi ve saygısı olmalıdır. ve evlilik çok büyük sorumluluk ister. evlilik için birbirinizi iyice tanıyın derim ben.

CeMoŞ bunu beğendi.
Sürekli kavga ediyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz kaşıntısı ve gözleri sürekli ovuşturmak sağlığı büyük ölçüde tehdit ediyor.

Göz kaşıntısı ve gözleri sürekli ovuşturmak sağlığı büyük ölçüde tehdit ediyor.

göz kaşıntısının nedenleri göz kaşıntısı kaşıntısına ne iyi gelir gözde kaşıntı kaşıntısı neden olur Göz kaşıntısı ve gözleri sürekli ovuşturmak sağlığı büyük ölçüde tehdit ediyor. Uzmanlar, “Göz kaşıntısı ve gözleri sürekli ovuşturmanın zararlı etkileri” hakkında bilgi verdi. Gün içerisinde gözleri kaşımak pek çoğumuz için masum bir hareket olsa da, gözleri sık sık kaşımak ve ovuşturmak...
  2. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  3. kavga arayanlar

kavga arayanlar

Bazen kavga çıkarmada üstüne olmayan insanlarla karşılaşırız...İşte kavga arayanların bahaneleri:dil: (markette) -sütLer Soquk mu? -evet -niye ısıtmıyonuz oLum ben sıcak seviyom beLki -şş aLoo baksana.. -buyur -Len senin gözünün üstünde neden kaş war.. -agh!! -şşt genç saatin kaç -sekizi on qeçiyo abi. -benimki çeyRek qeçiyo sen niye yaLan söylüyonn heaa.. -ne bakıyom oLum...
  4. sürekli beni takip ediyor

sürekli beni takip ediyor

ya arkadaşlar okulun ilk başladığı zamanın ikinci haftasındaydık ben pazartesi günü geç kaldım törene yetişmiştim bir tane öğretmenin sürekli bana baktığını farkettim.. sonra bu öğretmen bizim derse girdi coğrafya öğretmeniymiş..(erkek) heerneyse bu öğretmen bir süre sonra derste bişeyler yazıyorduk yanıma gelip yazıma baktı ikinci ders tahtaya bişeyler yazıyordu dersin sonuna doğru yazı...

Sayfayı Paylaş