gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suretıl asr

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyece isarettir.

Suretıl asr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asrın Akş Şiiri

Asrın Akş Şiiri

akş şiirleri akş şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat, Shift...
  2. asrın şiiri:)))

asrın şiiri:)))

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat, Shift ile...
  3. Asrin AŞk Sİİrİ

Asrin AŞk Sİİrİ

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat,...
  4. Asr suresi

Asr suresi

Cafer-i Sadik'a göre: Asr suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kisi sabirlidir, îslerini zorlukla yürütür, fakat sonunda kolaylik görür. Ticaretle ugrasirsa mali artar ve rizki bol ve bereketli olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyeye isarettir.
  5. Asrın sapığı zengin olacak

Asrın sapığı zengin olacak

Asrın sapığı zengin olacak Öz kızına 24 yıl tecavüz eden Avusturyalı sapık baba, yaşadıklarını en çok parayı veren medya kuruluşuna satmak istiyor. Avusturya'da evinin bodrumuna yaptırdığı özel hücreye kapattığı kızına 24 yıl boyunca tecavüz edip ondan yedi çocuk yapan Josef Fritzl, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Dünya basını tarafından "asrın sapığı" ilan edilen...

Sayfayı Paylaş