gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suretıl Muhammed

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada Muhammed (S.A.V.) süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; kiyamette peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)'in sancagi altinda olmaya, dünyada sünnet üzere yasamaya ve düs-mana galip gelmeye isarettir.

Suretıl Muhammed konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhammed AleyhİsselÂm

Muhammed AleyhİsselÂm

MUHAMMED ALEYHİSSELÂM Peygamber Efendimizin (s.a.v.) Doğumu, Çocukluğu ve Gençliği İnsanlığı hakka ve hakikata sevkedip dünya ve ahiret saadetlerini sağlamak üzere Allah Teala tarafından gönderilen peygamberlerin sonuncusu ve alemlerin rahmeti olan Peygamber Efendimiz, genellikle kabul edildiğine göre 20 Nisan (12 Rabiulevvel) 571 Pazartesi günü Mekke'de doğdu. İslam tarihi kaynakları, Hz....
  2. Ya Muhammed

Ya Muhammed

YA MUHAMMED GÖNLÜM, MAHBUBUNU ARADI BULDU. HİCRAN DOLU KALBİM KAVRULDU. BEDENİM YANDI, KÜL OLDU SAVRULDU. YA MUHAMMED, SENİN HASRETİNDEN! AKLIM AKIL SAYILMAZKİ. SENSİZ REYYANA VARILMAZKİ. KALBİM BUNA DAYANMAZKİ. YA MUHAMMED, SENİN HASRETİNDEN! YOKLUĞUN İÇİMİ PARÇALARKEN! SEN ÜMMETİM, ÜMMETİM DERKEN. ÜMMETİN ŞEFEATİNİ BEKLERKEN. YA MUHAMMED, SENİN HASRETİNDEN! SABIRMI KALMADI BENDE NE...
  3. Muhammed suresi

Muhammed suresi

Muhammed suresini rüyasinda okuyan veya okuyani dinleyen kimseyi Cenab-i Hak (C.C.) hazretleri düsmanina karsi daima muzaffer ve üstün kilar. Allah'u Teala'nin daima muhafazasinda olup, düsman serrinden uzak ve büyük mertebelere erisir, iyi huylu ve hayirli islerle insanlar arasinda ün yapar. Dünyada, Allah'in emirlerinden ve Peygamber (SAV) Efendimizin sünnetlerinden disari çikmaz. Bir baska...
  4. Muhammed (a.s.)

Muhammed (a.s.)

Peygamberlerin sonuncusu, bizim peygamberimiz Hazret-i Muhammed Aleyhisselam'ı bilinen sıfatları üzere görmek O'nun hakikatini idrak etmeye, getirdiği şeriatın ruhunu kavramaya; Efendimiz Aleyhisselam'ı vasıflarından başka bir şekilde görmek O'nun misaliini idrak etmeye; O'nu görmek gam ve kederden sonra sevinç ve sürura, borçulu olanın borcundan kurtulmasına, hapiste olanın buradan...
  5. Muhammed

Muhammed

eylül ekim kasım gel aralık ilahisi Eylül Ekim Kasim Gel Aralik Muhammede Gidemedim Olmaz Olsun Fukaralik Muhammede Gidemedim azrail ilahisi Azrail Aldi Canimi Tattirdi ölüm Tadini Kuruttu Hayat Kanimi Imdadima Gel Efendim Gel Gel Gözlerimden Perde Kalkti

Sayfayı Paylaş