gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suretıl saf

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada Saf süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; sebat ve murakabeye, Allah yolunda sehit olarak vefat etmeye isarettir

Suretıl saf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safım beLLi oLsun!

Safım beLLi oLsun!

Safım belli olsun! Rivayet odur ki, Nemrut İbrahim peygamberi (as) ateşe atacağı zaman herkesten ateşe odun taşımalarını istemiş. Bundan maksadı da Hazreti İbrahim'e düşman olanlarla O'na taraftar olanları tespit etmekmiş. Herkes olanca gücüyle ateşe odun taşırken, küçük bir karınca ağzına aldığı bir damla suyla yola koyulmuş. Karıncayı görenler, nereye gittiğini sorduklarında,...
  2. Saf Aşkın reçetesi ::))

Saf Aşkın reçetesi ::))

Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?\"diye hiç düşündünüz mü? Birileri düşünmüş olmalı ki, aşkın reçetesi hazırlandı Dozunu tutturmaksa size kaldı İLACIN ADI: Aşk * Familya: Sevdaca * Bitki adı : Aşkus Tadarus * Elde edilişi: Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır Birinci yöntem için ilkel maddeler, para, bir çift söz ve bir çift kesici gözdür Fakat bu yöntem pahalı olduğu için,...
  3. Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Saf kiz ve ondan daha Saf sevgilisi...

Normalinde yazik deriz aciriz bu gibi durumlarda Meleklerim:D:D:D ama bu durumda :11: hayir :D:D:D:D KIZIN MEKTUBU : Sevgili Güzin Abla; Ben 17 yaşında bir kızım. İnternette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanıştıracağım dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti, ailesiyle tanıştırmak için. Evlerine gittiğimde...
  4. Safa Önal kimdir

Safa Önal kimdir

safa önal kimdir, haberleri, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, senaryoları, filmleri, dizileri, kitapları, Senaryo ve kitap yazarı olan Safa Önal, sinema yönetmenilğinde de oldukça başarılı bir isimdir Melek'ler. Şimdi gelin safa Önal hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım :) Safa ÖNAL Nişantaşı Ortaokulu'nda öğrenciyken Türkçe kitabında Reşat Nuri Güntekin'in "Eski Bir...

Sayfayı Paylaş