gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suretıl secde

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada Secde Suresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, dünyada zühd ve takva ile riziklanmaya, Allah indinde kurtulusa erenlerden olmaya, kalbin nifaktan selametine ve tevhide isarettir.

Suretıl secde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl cın

Suretıl cın

Cin suresini veya ondan bir parçayi okudugunu yahut kendi üzerine okundugunu görmek, rizkin genisligine, cin taif esinin o kimseye ita- atine ve cinlerin serrinden emin olmaya isarettir.
  2. Suretıl beled

Suretıl beled

Rüyada Beled süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yetimleri terbiye etmeye, yoksullari doyurmaya, merhametli ve sefkatli olmaya isarettir.
  3. Suretıl ankebut

Suretıl ankebut

Rüyada Sure-i Ankebut'u veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, ölünceyedek Allah'in muhafazasi altinda bulunmaya isarettir. Bazi kere de bu rüya, yalnizlikla imtihan edilmeye ve sabnndan dolayi müjdelenmeye isaretti
  4. Suretıl alak

Suretıl alak

Rüyada Alak süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; Kur'an-i Kerim ögrenmeye ve tefsir ilmine, yazi yazmaya ve mütevazi olmaya isarettir.
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş