gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suretıl Tin

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada Tin Suresini veya ondan bir ayeti okudugunu görmek, Resülullah efendimizin ve salihlerin yolunda gitmeye, güzel ameller islemeye isarettir.

Suretıl Tin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl cın

Suretıl cın

Cin suresini veya ondan bir parçayi okudugunu yahut kendi üzerine okundugunu görmek, rizkin genisligine, cin taif esinin o kimseye ita- atine ve cinlerin serrinden emin olmaya isarettir.
  2. Suretıl beled

Suretıl beled

Rüyada Beled süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; yetimleri terbiye etmeye, yoksullari doyurmaya, merhametli ve sefkatli olmaya isarettir.
  3. Suretıl ankebut

Suretıl ankebut

Rüyada Sure-i Ankebut'u veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, ölünceyedek Allah'in muhafazasi altinda bulunmaya isarettir. Bazi kere de bu rüya, yalnizlikla imtihan edilmeye ve sabnndan dolayi müjdelenmeye isaretti
  4. Suretıl alak

Suretıl alak

Rüyada Alak süresini veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; Kur'an-i Kerim ögrenmeye ve tefsir ilmine, yazi yazmaya ve mütevazi olmaya isarettir.
  5. Zara - Tin Tin

Zara - Tin Tin

İğdeler göverdi mi Aman dalları bel verdi mi Bekledim kuşluk vakti Aman söz verdi de gelmedi Tin tin gelir pırnar başına Şşşt kız bakma emmim oğluna İğdenin dallarına Aman ben yandım boylarına Yatsam da hiç kalkmasam Aman o yarin kollarına Tin tin gelir pırnar başına Şşşt kız bakma emmim oğluna

Sayfayı Paylaş