gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Suretıl vakıa

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada Vakia süresini veya ondan bir parçayi okudugunu, yahut kendi üzerine okundugunu görmek, dünyada fakirlikten emin olmaya, ahirette iyi amelle riziklanmaya ve cennete ilk girenler grubuna dahil bulunmaya isarettir.

Suretıl vakıa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl asr

Suretıl asr

Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyece isarettir.
  2. Suretıl Araf

Suretıl Araf

Rüyada A'raf süresini okudugunu veya üzerine okundugunu görmek; ilme nail olmaya.dinin saglam olmasina isarettir. Bazen deRüyada bu süreyi okumak; seytanin hilesinden emin olmaya, ahirette Hazret-i Adem Aleyhisselamin sefaatine ermeye isarettir.
  3. İza Vakıa duası

İza Vakıa duası

vakıa duası vakia duasi vaka duası iza vaka iza vakia Okunuşu: Bismi’llâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm (1) izâ vekâatil vâkıatü (2) leyse livak’atiha kazibeh (3) hafıdatün râfiatün (4) iza rüccetil’ardu reccen (5) ve büssetilcibalü bessen (6) fekanet hebâen münbessen (7) ve küntüm ezvâcen selâseh (8) feashabül meymeneti mâ ashabül meymeneh (9) ve ashabül meş’emeti maashabül meş’emeh...
  4. Vakıa suresi fazileti faydaları

Vakıa suresi fazileti faydaları

Vakıa suresinin faydaları, vakia suresi faydaları nelerdir Hayırlı günler dilityor ve sizlere, ayrıca bizi ziyaret edipte Vakıa suresinin faydaları nelerdir acaba diye soru soran tüm misafirlerimize bu sayfamızda Vakıa suresinin fazileti ve faydaları hakkında bilgiler aktarıyoruz. Vakıa suresi fazileti : Hadîs-i serîflerde Vakia suresi için şöyle buyrulur; -Her kim Vâkia suresini her gece...
  5. Vakıa suresi okumanın faziletleri

Vakıa suresi okumanın faziletleri

Resulullah (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) buyurdu ki: "Her kim her gece Vakıa Suresini okursa, ona asla fakirlik isabet etmez."(1) Abdullah ibni Mesud (Radıyallahü Anh) vefat edeceği vakit müminlerin emiri olan Hazreti Osman (Radıyallahü Anh) onu ziyarete gelir. Ona "Neden şikayetin var?" deyince, o şöyle der: "Doktor beni hasta etti. Artık bana kim derman...

Sayfayı Paylaş