gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Süreyya yalçın baba evine gitti

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

SÜREYYA EVİ TERKETTİ

BOŞANMA HAZIRLIĞINDA OLAN SÜREYYA YALÇIN, EVİNİ TERK EDİP BABA EVİNE GİTTİ.

İşadamı Faruk Yalçın'ın kızı Süreyya Yalçın, ikinci eşinden de ayrılmaya karar verdi. 'Türkiye'nin Paris Hilton'u' olarak anılan sosyetik güzel, ağustosta hayatını birleştirdiği Önder Bekensir ile boşanmak üzere... Günaydın'da yer alan habere göre, konu ile ilgili konuşmaktan kaçınan Yalçın, birkaç gündür ailesinin Kanlıca'daki yalısında kalıyor. Ailesinin desteğini arkasına alan sosyetik güzelin kafasının karışık olduğu ve eşinin barışmak için aileleri araya koyduğu söyleniyor.

Yalçın, eşinin ABD'li eski sevgilisinden gelen SMS'leri görünce evliliğini noktalamaya karar verdi. Courtney adlı eski sevgilisi ile görüştüğünü inkâr etmeyen Önder Bekensir eşine, aralarında bir şey olmadığını ispat etmeye çalışıyor.

NATO müteahhidi olarak tanınan ve bir milyar dolar servetiyle Forbes'ın 'dünyanın en zenginleri' listesinde 746'ncı sırada yer alan Faruk Yalçın'ın küçük kızı olan Süreyya Yalçın, Bekensir'le 7 Ağustos'ta evlenmişti. Çiftin düğünü, 20 bin doları havai fişek masrafı olmak üzere 150 bin dolara mal olmuştu.

gecce.com

Süreyya yalçın baba evine gitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba evim

baba evim

baba evindeyim ama misafirim artık Gidiyorum ben!kendi yuvamın dişi kuşu olmaya... Annem saksılara naneler ekti! Burayı aratmasın diye… Taç yapraklı çiçekler hazırladı üzerlerine kurdele bağladı… Ve çeyizindeki tablolardan ayırdı bana… Dışarıda bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor… Ben ağlıyorum. Dışarıda bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyor… Yağmurun sesiyle ağlıyorum…...
  2. Bodrum’da kuzeniyle tatil yapan sosyetik güzel süreyya yalçın, denize elbisesiyle gir

Bodrum’da kuzeniyle tatil yapan sosyetik güzel süreyya yalçın, denize elbisesiyle gir

P { margin: 0px; } Attığı her adımı olay olan Süreyya Yalçın, Bodrum’a renk katmaya devam ediyor. Gazetecilere bikinili yakalanmamak için büyük çaba harcayan Yalçın, önceki gün de denize girmek için gözlerden uzak bir bölgeyi tercih etti. Ancak yine de tedbiri elden bırakmayan sosyetik güzel, bikini yerine üzerindeki parlak gece kıyafetiyle denize girdi. 40 derece sıcakta elbiseyle...
  3. SÜREYYA Yalçın jet hızıyla boşandı

SÜREYYA Yalçın jet hızıyla boşandı

Jet evliliğe jet boşanma SÜREYYA Yalçın, 3 ay önce Bodrum’da evlendiği Önder Bekensir’den jet hızıyla boşandı. Tek celsede boşanan ikilinin birbirinden hiçbir talepte bulunmadığı öğrenildi. Evliliklerinin ilk günlerinde...
  4. Ambulansla Ev Gezmesine Gittiler

Ambulansla Ev Gezmesine Gittiler

Durusu Beldesi Sağlık Ocağı’nın 8 personeli, belediyeye ait hasta nakil aracıyla yaptıkları ’ev ziyareti’ sonrası polise yakalandılar. Tayini çıkan eski doktorlarının evinde 5 saat geçiren sağlık görevlileri, tepe lambalarını açıp siren çalarak çıktıkları dönüş yolunda durduruldu. Hademesinden hemşiresine ’hasta olmayan’ 8 personel taşıyan araçta tek evrak bulamayan polis, hem sürücü...
  5. Sosyetik Güzel Süreyya Yalçın Hamile mi ?

Sosyetik Güzel Süreyya Yalçın Hamile mi ?

Hataylı işadamı Ozan Bora ile aşk yaşayan ve ABD’yi aşkyuvası yapan sosyetik güzel Süreyya Yalçın’ın hamile olduğu iddia edildi.Süreyya Yalçın hamile mi? Sevgilisi Ozan Bora ile ABD’de yaşayan SüreyyaYalçın’ın hamile olduğu konuşuluyor. 32 yaşındaki sosyetik ikoncan, yakında danikah masasına oturacak. Daha evvel başından 2 evlilik önceki Süreyya Yalçın,aradığı mutluluğu Hataylı iş adamı...

Sayfayı Paylaş