gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar acaba aranızda Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak bilen var mı? Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak bilen varsa lütfen bana çıkış tarihini yazsın bilgi verin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Microsoft, Surface tabletlerinin piyasaya sürüleceği tarihi onayladı. Şirketin Windows 8'li tabletleri, 26 Ekim'de Windows 8'in çıkışıyla beraber sonra satışa sunulacak.
    Surface tabletlerin Windows 8 ile beraber satışa sunulacağı biliniyordu, ancak şirketin tam bir tarih vermesi ile bu bilgi onaylanmış oldu. Bununla birlikte 26 Ekim tarihi sadece Windows RT'li tabletler için geçerli, Windows 8'i kullanacak olan Intel tabanlı Surface Pro tabletler, Microsoft'a göre yaklaşık 90 gün sonra piyasaya sürülecekler.

Microsoft, cihazların fiyatlarını çıkış tarihi yaklaştığında duyuracağını söylüyor. Şirkete göre fiyatlar, ARM tabletlerle ve Intel Ultrabook sınıfı PC'lerle rekabet edecek seviyede olacak.

Surface Pro Tabletler Ne Zaman Çıkacak biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  2. Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Platon Ne Zaman Yaşadı buy konuda bilgisi olan var mı? Platon Ne Zaman Yaşadı bilen var ise lütfen bana bilgi versin.
  3. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  4. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!
  5. microsoft surface pro tablet özellikleri nelerdir yazarmısınız

microsoft surface pro tablet özellikleri nelerdir yazarmısınız

Teknoloji en sevdiğim ve ilgilendiğim konu.Lütfen bu sayfaya microsoft surface pro tablet özellikleri ve fiyat bilgilerini yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş