gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sürgün İlahisinin sözleri

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sürgün İlahisi sürgün ilahisi
    Ben bir sana asiksana vurgunum
    kalmadi becalim inan yorgunum
    bitsin artik benim dunye sürgünum
    al beni yanina ya resulallah
    bas beni barina ya habiballah
    dizlerim tutmuyor gözlerim fersiz
    lal olmus dillerim lehcem yetersiz
    gecmiyor bir gunum bir anim senizis
    bas beni barina ya habiballah
    vallahi ben yetimkalmis gibiyim
    ayaktayim ama ölmüs gibiyim
    Dut yemis bülbülümsusmus gibiyim
    albeni yanina ya rasurulah
    bas beni garinaya habiballah
    al beni yaninaya rasurullah
    vallahi istem yalann dünyayi
    al beni yanina ya rasurullah
    bas beni barina ya rasurullah
    al beni yaninaya rasurulah

Sürgün İlahisinin sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürgün

Sürgün

bir yere sürülmek mahrumiyete, hapse; Cennetten sürülmek fakirliğe, Bir alimi sürgüne gönderdiğini ve ona eza verdiğini görmek kötü bir duruma düşmeye ve malına birinin musallat olmasına, Mütediyyin, kendi halinde ibadetle meşgul birinin sürüldğünü görmeek, o kimsenin büyük kişiler nezdinde kabul görmesine delalet eder.Rüyada sürgün edildiginizi veya sürgün edilmis bir kimseyi görmek, sizi çok...
  2. Haktan İnen Şerbeti İlahisinin sözleri

Haktan İnen Şerbeti İlahisinin sözleri

Haktan İnen Şerbeti İlahisi haktan inen şerbeti Hakk'tan inen şerbeti İçtik elhamdülillah Şol kudret denizini Geçtik elhamdülillah Şu karşıki dağları 0 yemyeşil bağları Sağlık sefalık ile Aştık elhamdülillah Beri gel barışalım Yar isen bilişelim Atımız eğerlendi Koştuk elhamdülilah Kuru iken yaş olduk Ayak iken baş olduk Kanatlandık kuş olduk Uçtuk elhamdülillah Geçtik yazı...
  3. Bülbüller Sazda İlahisinin sözlerini arayanlar gelsin

Bülbüller Sazda İlahisinin sözlerini arayanlar gelsin

bülbüller sazda bülbüller sazda ilahisi yasta güller niyazda güller niyazda sözleri yasta Bülbüller sazda güller niyazda Herkes namazda Hakk'ı zikreyler Gözlerden yaşlar akmaya başlar Dağlar ve taşlar Hakk'ı zikreyler Yerde çiçekler arşat melekler Bütün felekler Hakk'ı zikreyler Gölgeler yerde bin derin secde Gelerek vecde Hakk'ı zikreyler Nurlu seherler tevbeler söyler Gökler ve yerler Hakk'ı...
  4. Rabbim Allah diyeceğim ilahisinin sözleri var mı

Rabbim Allah diyeceğim ilahisinin sözleri var mı

Herkese iyi Ramazanlar diliyorum, Rabbim Allah diyeceğim ilahisinin sözleri var mı bu ilahi sözleri lazım. Allah hepinizin hayırlarını ve oruçlarını dualarını kabul eylesin. Selametle.....
  5. ''Yemekten Önce Bismillah '' İlahisinin Sözleri

''Yemekten Önce Bismillah '' İlahisinin Sözleri

yemekten önce bismillah ilahisi sözleri nedir nasıldır dizeleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bildiğiniz üzere ilahiler,Allah'a olan aşkı anlatmak,O'nu övmek,en büyük aşkın O'na olduğunu anlatmak amacıyla yazılmış makamlı halk edebiyatı nazım şeklidir.Daha önce sizlerle ''Rabbim Allah Diyeceğim'' ve ''571'de Bir Güneş Doğdu'' gibi pek çok ilahi sözleri paylaşmıştık.Şimdi de ''Yemekten...

Sayfayı Paylaş