gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sürgündeki kalbimi AŞK denilen şeye atıyorsun

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sürgündeki kalbimi AŞK denilen şeye atıyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürgün

Sürgün

bir yere sürülmek mahrumiyete, hapse; Cennetten sürülmek fakirliğe, Bir alimi sürgüne gönderdiğini ve ona eza verdiğini görmek kötü bir duruma düşmeye ve malına birinin musallat olmasına, Mütediyyin, kendi halinde ibadetle meşgul birinin sürüldğünü görmeek, o kimsenin büyük kişiler nezdinde kabul görmesine delalet eder.Rüyada sürgün edildiginizi veya sürgün edilmis bir kimseyi görmek, sizi çok...
  2. Gökhan Tepe - Aşkım Her Şeyim

Gökhan Tepe - Aşkım Her Şeyim

Ben yağmur sonrası bir eski yaz Sen anılarım en deli özlemim Bak yıldızlar sönüyor Sen sonsuzluğa uzanan sesim Şimdi nerdesin aşkım herşeyim Gizlendi tenime yorgun hasretin Şimdi nerdesin aşkım herşeyim Dön bak gözlerime ben hala seninim
  3. Nedir aşk denilen?

Nedir aşk denilen?

NEDİR AŞK DENİLEN? Aşk cesaret ister, kocaman bir yürek ister. Aşk hayata karşı işlenilen en doğru suç ortaklığıdır, Aşk hayatın tek düzeliğine, bütün sıradanlığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbetteAşkı suçlamak, yargılamak, karalamak inkar etmek de asla yakışık olmaz Niçin aşk?Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir şeyse nedir...
  4. Aşk her şeye rağmen yaşanmalıdır...

Aşk her şeye rağmen yaşanmalıdır...

aşk herşeye rağmen yaşanmalı çünkü romeo ölmeli titanic batmalı ama aşk herşeye rağmen yaşanmalı romeo ölmeli titanic batmalı ama aşk her şeye rağmen yaşanmalıdır... YüzyıLLardır oynanmasına rağmen hiçbir seyirci; Sahneye fırLayıp Romeo'nun zehirLi iksiri içmesine engeL oLmamıştır. Sonunda geminin batacağı biLindiği haLde Titanic defaLarca izLenmiştir. Bitecektir korkusuyLa aşktan kaçarsan...
  5. Doğuş İçime Atıyorum Aşk Şarkı Sözleri

Doğuş İçime Atıyorum Aşk Şarkı Sözleri

doğuş, yeni albüm, içime atıyorum aşk, şarkı sözleri, hakkında bilgler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Doğuşun 2011 yılında çıkardığı albümünü sizlerle daha önceki yazımızda paylaşmıştık melekler. bu yazımıza yeni albümünde bulunan şarkılarından biri olan içime atıyorum aşk şarkı sözlerini sunuyoruz melekler :) Bu aralar sıkıntılarım var Üzerime gelme demedim mi? Biraz anlayış...

Sayfayı Paylaş