gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Suriyenin Başkenti Neresidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Suriyenin Başkenti Neresidir kızlar şam mı Suriyenin Başkenti yoksa yanılıyormuyum neresi ya?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Suriyenin Başkenti hangi şehir
    Suriye'nin başkenti Şam'dır. Şam ayrıca Suriye'nin en büyük şehridir. Şam, dünya tarihi boyunca, hiç aralıksız en uzun süre kullanılan şehir olarak anılır.
    En bilinen tarihi mekanlardan biri Emeviye Camiidir. Ayrıca, bazı müslümanlar arasında ahir zamanda Mehdi'nin ve İsa'nın bu camiye ineceği inancı vardır.

Suriyenin Başkenti Neresidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. San Marino Başkenti Neresi

San Marino Başkenti Neresi

San Marino Başkenti Neresi arkadaşlar sorumun cevabını verecek olana şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. Zambiya Başkenti Neresi

Zambiya Başkenti Neresi

Zambiya Başkenti Neresi sorumun cevabını verene çok tşk ederim.
  3. Zambiya'nın Başkenti Neresidir ?

Zambiya'nın Başkenti Neresidir ?

Zambiya Başkenti Neresi Lusaka Hangi Ülkenin Başkentidir Sevgili melekler, forumumuzda her türlü genel kültür bilgisini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu yaımızda ise Zambiya'nın başkenti hakkında sizleri kısaca bilgilendiriyoruz :) Zambiya Başkenti - Lusaka'dır. Lusaka, Zambiya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Şehir, 1905'te kurulmuştur. Lusaka'nın 2010 nüfus sayımına göre...
  4. Gine Bissau Başkenti Neresi

Gine Bissau Başkenti Neresi

Gine Bissau Başkenti Neresi arkadaşlar bu sorumun cevabını bilen varsa bu sayfaya bekliyorum.
  5. Filipinler Başkenti Neresi acaba

Filipinler Başkenti Neresi acaba

Merhaba ben bir şeyi çok merak ettim ve merakımı da gidermek için size sormak istedim daha öncede bir konuda soru sormuştum ve sizde çok güzel bir cevap vermiştiniz. Şimdide size Filipinler Başkenti Neresi diye soruyorum ve cevap için şimdiden de tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş