gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Sürpriz aşkın kahramanı konuştu!..

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; }
    Geçtiğimiz haftanın sürpriz aşk haberinin kahramanları Suat Suna ve Şebnem Schaefer bu sürpriz görüntülerden sonra ilk kez ortaya çıktı…

Antalya’da defileye çıkan Şebnem Schaefer, Suat Suna sorularını duymazdan gelirken Suat Suna, “Ben Şebnem’in eski hocasıyım” demekle yetindi…

Şebnem’e 15 yaşındayken gitar öğrettiğini söyleyen Suat Suna, “Minik bir kızken öğrencimdi. Karşılaştık ve hasret giderdik. Aramızda hoca-öğrenci ilişkisi var” dedi…

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sürpriz aşkın kahramanı konuştu!..

teşekkürler

Sürpriz aşkın kahramanı konuştu!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsimsiz kahramanım, aşkım

İsimsiz kahramanım, aşkım

Şehit eşinin Türk bayrağına sarılı tabutuna sarılarak, �İsimsiz kahramanım, aşkım benim. Yiğidim benim. Senin canına kıyanlara lanet olsun. Yeter artık Kaşifler ölmesin'' diye ağıt yaktı. BİTLİS'in Çeltikli Mevkii'nde operasyona giderken mayına basarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan, memleketi Samsun'un Havza İlçesi'nde 5 bin kişinin katıldığı törenle toprağa verildi. Hale...
  2. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  3. Aşkın Dili Olsa da Konuşsa...

Aşkın Dili Olsa da Konuşsa...

Yeni bir tavır peydah oldu... Ne zaman evliliklerin çuvallamasından, çözülmesinden konu açılsa... Yaşları 30'ları, 40'ları bulmuş olanların gözleri birden uzaklara dalıyor ve kocaman bir "ah" çekiliyor! Ardından da şu tür bir laf geliyor: "Nerde anneannemle dedemin evliliği nerde bizim evliliklerimiz! Bir onların 55 yıl süren aşkına bak bir de bizim 5.5 yıl bile süremeyen...
  4. Sürpriz Bir Aşk Dedikodusu Daha!!

Sürpriz Bir Aşk Dedikodusu Daha!!

necati şaşmaz, nur fettahoğlu, aşkı, birlikteler mi, dedikodu, twitter, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sürpriz aşk haberleri birer ikişer gelmeye devam ediyor. Sırada ki dedikodu ekranların Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultanı Nur Fettahoğlu arasında birşeyler olduğu yönünde! Kısa süre önce eşinden boşanan Nur...
  5. Muhteşem Yüzyıl Setinde Sürpriz Aşk!

Muhteşem Yüzyıl Setinde Sürpriz Aşk!

muhteşem yüzyıl oyuncuları, muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, yeni sezon için çekimlerine başlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi setinde sürpriz bir aşk kıvılcımlanmaya başladı. Yeni sezonda dizi kadrosuna katılan Merve Boluğur ve Engin Öztürk'ün aşk yaşadıkları iddia edildi. İşte detaylar... İddialara göre iki haftadır süren çekimlerde yakınlaşan ikili, bir anda...

Sayfayı Paylaş