gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sürpriz Bir Aşk Dedikodusu Daha!!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

necati şaşmaz, nur fettahoğlu, aşkı, birlikteler mi, dedikodu, twitter, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Sürpriz aşk haberleri birer ikişer gelmeye devam ediyor.

Sırada ki dedikodu ekranların Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran Sultanı Nur Fettahoğlu arasında birşeyler olduğu yönünde!

Kısa süre önce eşinden boşanan Nur Fettahoğlu,''Kurtlar Vadisi Filistin'' filminde de rol almıştı.

Twitterda çıkan bu dedikodu,bakalım gelecek günlerde nasıl bir sonuca varacak?

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Necati Şaşmaz Kimdir?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    nur fettahoğlunu beğeniyorum ben ya aşkı memnuda süperdi

Sürpriz Bir Aşk Dedikodusu Daha!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Flaş Flaş Flaşşşş Bomba gibi bir aşk dedikodusu kaçırmayın

Flaş Flaş Flaşşşş Bomba gibi bir aşk dedikodusu kaçırmayın

Ebru Gündeş ile Osmantan Erkır'ın aşk yaşadığı iddiası ortalığı karıştırdı. Ebru Gündeş ile Popstar Alaturka yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır’ın aşk yaşadığı dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düştü Sanatçı Ebru Gündeş ile Popstar Alaturka yarışmasının yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır’ın aşk yaşadığı dedikoduları magazin dünyasına bomba gibi düştü. Popstar...
  2. Sürpriz aşkın kahramanı konuştu!..

Sürpriz aşkın kahramanı konuştu!..

P { margin: 0px; } Geçtiğimiz haftanın sürpriz aşk haberinin kahramanları Suat Suna ve Şebnem Schaefer bu sürpriz görüntülerden sonra ilk kez ortaya çıktı… Antalya’da defileye çıkan Şebnem Schaefer, Suat Suna sorularını duymazdan gelirken Suat Suna, “Ben Şebnem’in eski hocasıyım” demekle yetindi… Şebnem’e 15 yaşındayken gitar öğrettiğini söyleyen Suat Suna, “Minik bir kızken öğrencimdi....
  3. Aşk mı bir daha asla

Aşk mı bir daha asla

aşk mı asla depresif buğra aşk mı asla sözleri . Tam tamına 17,5 yaşındaydım o gün. Bütün eğitim hayatımı adadığım ve sonunda başardığım üniversitemin bahçesinde onunla konuşup bir ilişkinin temellerini atmak üzereyken küçük bir çocuktum. Günü birlik ilişkilerde, geçici flörtlerden hoşlanmadığımı belirtecek kadarda büyük. Üniversite hayatinin başlangıcı bu muhteşem birlikteliğinde başlangıcı...
  4. Muhteşem Yüzyıl 'a  Sürpriz Bir İsim Daha !

Muhteşem Yüzyıl 'a Sürpriz Bir İsim Daha !

Bu konu; muhteşem yüzyıla sürpriz isim haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reyting rekortmeni muhteşem dizi "Muhteşem Yüzyıl "" dizisine yepyeni ünlü bir isim daha dahil oluyor. Bu isim Yahşi Cazibe 'nin bir numaralı ismi; Aslıhan Gürbüz.. Star Tv'nin izlenme rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl'a ünlü bir oyuncu daha katıldı. Yahşi Cazibe...
  5. Muhteşem Yüzyıl'a Sürpriz Bir İsim Daha!

Muhteşem Yüzyıl'a Sürpriz Bir İsim Daha!

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl oyuncuları muhteşem yüzyıl yeni sezon Sevgili melekler, reyting rekoertmeni dizilerden Muhteşem Yüzyıl bir sürpriz transferle daha gündeme geldi. Dizinin yeni bölümlerinde, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi de rol alacak. Emir, dizide Şehzade Mustafa ile Rümeysa Hatun'un oğlu Mehmet'i canlandıracak. Mustafa'nın oğluna...

Sayfayı Paylaş