gebe
  1. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

...sürpriz...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sm4260 tarafından paylaşıldı.

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı olarak hangisini seçeyim?
    bana yardımcı olursanız sevinirm şimdiden çok teşekkürler...:asigim:

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Sezen Aksu seyirlik değil ömürlük olsun Mustafa Ceceli Elvan Günaydın eksik
    Ferhat Göçer üzüm
    Bunlar çok beğendiğim şarkılar bence bunları bi dinle beğenirsen bunları yaptır:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hıhh işte bende sandım ki bize süpriz yapıcaksın:D
    canım şaka bi yana aslında olabilir romantik olabilir yani ama partnerin nasıl bir insan bazıları tam bir odundur anlamaz böyle incelikten onun yapısına göre davran bence mesela ben saat almayı düşünüyorum hem ihtiyacı var taba rengi ayakkabı ve kemerıyle kullanması ıcın ona göre gerek yok ama olsun hoş duruyor .. yanı sende oyle yapabılırsın.. ona gore ıhtıyac olmayıp almayacagı ama sana gore ihtiyacı olan bırseyıde dusunebılırısn..

4. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ferhat göçer üzüm :) bu şarkıyı çok seviyo ama ne bileym ben eski şarkılardan istiyorum...

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında benim için bir gün olan 14 Şubat değil hergün benim ve sevdiğim kişinin günüdür.. İnsanlar rant sağlamak adına bu tür şeyleri çıkartıyorlar sonuçta dikkat ederseniz mekanlar,hediye satışı yapan yerler ve mağazalar köşeyi dönüyor:)

O yüzden aşkımla benim için hergün sevgililer günü ona yapacağın ufak bir süpriz bile çok anlamlı olacaktır bana göre bir gün değil bunu sık sık yaparak karşınızdaki insana değer verdiğinizi hatırlatmanızda fayda var.Sadece maddi olarak hediye seçeneği adı altında bunu yapmayabilirsin ufak tefek süprizlerle bile ilişkinizi her daim canlı ve romantik bir hale döndürebilirsin:tik:

6. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birazcık odunluk var ama :) bu hoşuna gider diye düşünüyorum. Ya geçenlerde arkadaşımla konuşuodm da çok saçma demode oldu bence böyle bişey yapma dedi de o yüzden bide meleklere danışayım dedm :) bilirsiniz işte erkeğe hediye almak zor yani alınabilecek şeyler belli sürekli gömlek,kazak,hırka,mont vb şeyler aldım. Saate alerjisi var takamıo :( ayakkabı-kemek olabilir bunu düşünebilirim haklısn :) cd yaptıktan snra yanına muhakkak bişy alıcam tabi...tşk.ederm canımmmm :)

7. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın canım tabi sadece 14 şubata özel deil yani illa o gün içinde yapacağım diye bişeyde yok. Bu nasıl bi fikir onu öğrenmek istediğim için size sormak istedim...teşekkür ederm yorumun için..

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Grup anilardan bu sarki bizim olsun

9. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :)kuş evet senınkı bıraz odun:) ama erkeklerin odunluklarının arkassında romantık biri yatıyo ii bi fıkır olabılır yani..!!

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

odun sozümu gerı alıyorum yanlıs anlasıldı galıba.

11. zeliş_____

zeliş_____ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    odun sözümü geri alıyorum yanlıs anlasıldı galıba..

12. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi daha olmasın...

13. huysuz83

huysuz83 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kutsi melek bu şarkı süper bak :D

14. sm4260

sm4260 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dinlicem şarkını canım :) ama yapmıcam sürpriz falan istemiorm artık.. :(

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşkıma süpriz yapmak istiyorum

merhabalar bir hafta sonra nişanım olucak sözlüm şehirdışından ailesiyle gelicek ve AŞK/IM'a şöyle güzel bir süpriz yapmak istiyorum.Çok ince ve romantik kendisi:) yardımcı olursanız çok sevinirim:)

...sürpriz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜrprİz BuluŞma!.

SÜrprİz BuluŞma!.

SÜRPRİZ BULUŞMA!... TAMER KARADAĞLI, ESKİ EŞİ ARZU BALKAN'LA ETİLER'DE BAŞBAŞA AKŞAM YEMEĞİ YEDİ... Geçtiğimiz nisan ayında tek celsede boşandığı oyuncu eşi Arzu Balkan'la önceki akşam Mori Sushi adlı restoranda akşam yemeği yiyen Karadağlı, geçtiğimiz haftalarda kızı Zeyno'dan ayrı kalmaya alışamadığını belirmiş ve "Benim için en...
  2. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  3. Teoman - Sürpriz

Teoman - Sürpriz

Ne güzel sürpriz bu böyle Hosgeldin Bosver çabalama, konusmak zorunda degilsin Hem hareketlerinden, Küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben. Bütün gün yataktaydim, yüzümde yastik izi Seninse geçmisinde binlerce agir yenilgi Çok saka yaptiysam Aslinda korktugumdan Beni zaten tanirsin sen Derler ki , bir yerden sonra Acimaz daha fazla Zaten ask kötü bir saka Anlamaya çalisma Her güzel sey...
  4. Teoman - Sürpriz.

Teoman - Sürpriz.

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben... bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninse geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şaka yaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen.. derlerki bir yerden sonra acımaz daha fazla zaten ask kötü bir şaka anlamaya calışma her güzel sey...
  5. Tatil sürprizi ...

Tatil sürprizi ...

Slm melekler, Şu an Türkiye'nin dört köşesinden melekler buada kayıtlı, biz memur bir aileyiz malum gelirimiz öyle mükemel değil, kısıtlı bir bütçe ile tatil yapmak durumunda kalıyoruz... Eşime süpriz bir tatil hazırlamak istiyorum.. Benim sizden ricam tatil beldelerinde bulunupta yada bildiğiniz aileye uygun ve ucuz sadece deniz tatili değil doğa tatilide olabilir, hatta benim öncelikli...

Sayfayı Paylaş