gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sürpriz

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır

Sürpriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SÜrprİz BuluŞma!.

SÜrprİz BuluŞma!.

SÜRPRİZ BULUŞMA!... TAMER KARADAĞLI, ESKİ EŞİ ARZU BALKAN'LA ETİLER'DE BAŞBAŞA AKŞAM YEMEĞİ YEDİ... Geçtiğimiz nisan ayında tek celsede boşandığı oyuncu eşi Arzu Balkan'la önceki akşam Mori Sushi adlı restoranda akşam yemeği yiyen Karadağlı, geçtiğimiz haftalarda kızı Zeyno'dan ayrı kalmaya alışamadığını belirmiş ve "Benim için en...
  2. Teoman - Sürpriz

Teoman - Sürpriz

Ne güzel sürpriz bu böyle Hosgeldin Bosver çabalama, konusmak zorunda degilsin Hem hareketlerinden, Küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben. Bütün gün yataktaydim, yüzümde yastik izi Seninse geçmisinde binlerce agir yenilgi Çok saka yaptiysam Aslinda korktugumdan Beni zaten tanirsin sen Derler ki , bir yerden sonra Acimaz daha fazla Zaten ask kötü bir saka Anlamaya çalisma Her güzel sey...
  3. Teoman - Sürpriz.

Teoman - Sürpriz.

ne güzel süpriz bu böyle hoşgeldin boşver çabalama konuşmak zorunda değilsin hem hareketlerinden küçücük mimiklerinden kalbini okurum ben... bütün gün yataktaydım yüzümde yastık izi seninse geçmişinde binlerce ağır yenilgi çok şaka yaptıysam aslında korktuğumdan beni zaten tanırsın sen.. derlerki bir yerden sonra acımaz daha fazla zaten ask kötü bir şaka anlamaya calışma her güzel sey...
  4. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  5. Tatil sürprizi ...

Tatil sürprizi ...

Slm melekler, Şu an Türkiye'nin dört köşesinden melekler buada kayıtlı, biz memur bir aileyiz malum gelirimiz öyle mükemel değil, kısıtlı bir bütçe ile tatil yapmak durumunda kalıyoruz... Eşime süpriz bir tatil hazırlamak istiyorum.. Benim sizden ricam tatil beldelerinde bulunupta yada bildiğiniz aileye uygun ve ucuz sadece deniz tatili değil doğa tatilide olabilir, hatta benim öncelikli...

Sayfayı Paylaş