gebe
  1. bgm68100

bgm68100 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sürtünme yoluyla ilişki

Konu, 'Gebelik' kısmında bgm68100 tarafından paylaşıldı.

Selam 18 ocakta regldim 4.günümdü sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım bu konuda bir bilgim yoktu üzerimde ped iç çamaşırı ve külotlu çorap vardı vajinamın üzerine boşalma oldu korktum temizledim akşam 10 saat geçmişti ella ertesi gün hapı aldım.Çok araştırma yaptım ve çok korkuyorum 15 gün oldu bugün 3 gündür akıntım var ped ile denedim tekrar tekrar sızmıyor içeri sızmadı hatta çok fazla miktarda su döktüm yine sızmadı bi fikri olan var mı teşekkür ederim.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bu tür bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz..Ped zaten başlı başına sızmayı engellemiştir..

Sürtünme yoluyla ilişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EĞİk DÜzlemde SÜrtÜnme Kuvvetİnİn Hareket İlİŞkİsİnİn İncelenmesİ

EĞİk DÜzlemde SÜrtÜnme Kuvvetİnİn Hareket İlİŞkİsİnİn İncelenmesİ

eğik düzlemde hareket eğik düzlemde hareket deneyi sürtünme kuvveti sürtünmesiz ve sürtünmeli hareketi sürtünmesiz ve sürtünmeli DENEYİN AMACI:Eğik düzlemde sürtünme kuvvetinin hareket ilişkisini gözlemek. TEORİK BİLGİ: Ağır yükleri bulundukları yerden yüksek bir yere kaldırmak için faydalanılan, bir ucu daha yüksekte bulunan...
  2. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  3. kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk ama hiç bir boşalma yaşamadım kız arkadaşım normal adet gününden bir kaç gün önce hasta olmuş ve ilk gün normal ikinci ve üçüncü günde azalma olmuş kanamalarında hamilemidir.....?
  4. Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik

Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat boşalma falan olmadı şuan Adetim 11 gündür gecikiyor daha önce hiç bu kadar gecikmemsti. Adet gecikmesi nin beşinci günü idral testi yaptım negatif sonuç,dokuzuncu gün tekrar idral testi yaptım yine negatif bu testlere ne kadar güvenebilirim ewde yapılan teste
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş