gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım korkuyorum yardım edın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım ama ılıskıden sonra adet grum gecıtı bıraz ılıskıye kasım 1 de grdım adetım ekımın 12 de gelmıstı ılıskıden sonra kasım21 de geldı bu ayda gecıkme oldu doktora gtmktn krkuyrum ltfen yrdım edın

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Değerli misafirimiz,
    Sorunuzu biraz daha net yazarsanız size yardımcı olabiliriz. En son ne zaman adet oldunuz ve ilişkiden sonra adet oldunuz mu ?

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım korkuyorum yardım edın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem...
  2. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  3. yardım edin ?

yardım edin ?

merhabalar ben 16 yaşındayım ve kollarımda ellerimde hatta parmaklarımda kıllar var ve ben bu durumdan çok rahatsızım üzülüyorum yani bana kesin işe yarar bi çözüm önerirmisiniz lütfen inanın size çok büyük dualar ederim yardım edin nolur !! ? :'(((((
  4. nolur acil yardım edin çok korkuyorum

nolur acil yardım edin çok korkuyorum

ben bir yerde çalışıyorum orada sevgilim oldu çıktık daha sonra sorunlu bir şekilde ayrıldık kimse çıktığımızı bilmiyordu. daha sonra benm en yakın arkadaşım ile çıktı bunu herkese duyurdu.sorun bu değil ama arkadaşımın annesi bunları öğrenmiş bnm öğrendiğimi sanıp tehdit msjları attı. daha sonra arkadaşım annesinin aslında telefondan öğrendiğini söyledi dünde faceden bna (naber lan koduum)...
  5. korkuyorum yardım edin ...

korkuyorum yardım edin ...

herkese merhaba.. konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, özellikle hamilelik geçirenlere sormak istediğim bir şey var, hamileyken göbek katlanır mı ? hamile olduğumdan da emin değilim ama bu hamileysem özel nedenlerden dolayı istemiyorum .. adet görüyorum düzenli, ama hamileyken adet görüldüğünü söylemişlerdi, şişkinlik hissi var sürekli, sanki birden kilo aldım ama hamile göbeği gibi şekli,...

Sayfayı Paylaş