gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivor 2012 yarışmacıları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

survivor 2012 yarışmacıları kimler resimleri yada haklarında bilgi var mı merak ettim ya:S

survivor 2012 yarışmacıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Survivor Yarışmacıları

2011 Survivor Yarışmacıları

2011 survivor yarışmacıları survivor yarışmacıları 2011 Survivor Acun ılıcalı, Survivor 2011 ne zaman başlayacak, Survivor yarışmacıları, Survivor başvuru Selamlaaaaar survivorcular :D:D yakında bu yarışma başlayacak ve yarışmadaki kadrolara baktığımızda yine kıyametin kopacağını düşünüyorum. Zira yarışmaya katılan isimlerden bir tanesi var ki geyikleri şimdiden yapılmaya başlandı bile. Nihat...
  2. 2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de yapılacak olan survivor yarışmasına kimler katılacak ? Ne zaman yapılacak bu yarışma bilgisi olan var mı ?
  3. 2012 Survivor ünsüz yarışmacılarının isimleri kimler ?

2012 Survivor ünsüz yarışmacılarının isimleri kimler ?

Survivor 2012 Gönüllüler Kimler Survivor gönüllüler kim 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 yarışmasında ünlülere karşı yarışacak olan gönüllüleri merak edeceğinizi düşünerek resimlerine ve isimlerine yer vermek istedik meleklerim.
  4. Survivor 2012 Yarışmacıları Gönüllüler kim ve resimleri

Survivor 2012 Yarışmacıları Gönüllüler kim ve resimleri

Survivor 2012 Gönüllüler kim Survivor 2012 Gönüllü Yarışmacılar 2012 Survivor yarışmasında yarışan gönüllüler Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi Survivor yarışmasını yakından takip eden tüm sevgili misafirler, bu sayfamızda Survivor 2012 Gönüllüler yarışmacılarının isimlerini ve resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
  5. Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük heyecan Survivor 2013 dün gece Panama'nın İnci Adası'nda start aldı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda bir diğer sunucu da Alp Kırşan olacak. Her sene zorluk çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyan Acun Ilıcalı, dün gece yayınlanan bölümde ilk iki oyunda...

Sayfayı Paylaş