gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivor 2013 başvuru fomuna nerden ulaşabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. Ben survivor elemelerine girmek istiyorum ama nerden başvuracağım bilemiyorum.Acaba başvuru formuna ulaşabileceğim bir link var mı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Survivor Türkiye 2013 yakında başlayacak haberleri geliyor. Merakla beklenen konu ise tabii ki Survivor 2013 yarışmacılarının kimler olduğu olacak bu konu herkes tarafından merak ediliyor kısa zmanada yarışmacılaırn kimler olacağı açıklanacakdır..
    Survivor yarışmasında, yarışmacı olabilmek için birçok soruya tabii tutuluyorsunuz. Bunlar ada şartlarına uyumlu olup olmadığınızı test etme amaçlı sorular..Mesala yüzme biliyor musunuz ve ne aralıkla spor yapıyorsunuz gibi sorular soruluyor.2013 Survivor Başvuru Formu henüz yayınlanmadı..

survivor 2013 başvuru fomuna nerden ulaşabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu

Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu

Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu istiyorum bu konuda bana lütfen yardımcı olun hanımlar. İyi günler...
  2. Minik Kahramanlar Survivor Başvuru Formu Burada Melekler

Minik Kahramanlar Survivor Başvuru Formu Burada Melekler

Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formu Minik Kahramanlar Survivor Başvuru Formu Omo'nun '' Kirlenmek Güzeldir'' sloganıyla başlattığı Survivor Minik Kahramanlar Başvuru Formuna ulaşmak ve ayrıntıları öğrenmek için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz melekler :tik: SURVİVOR MİNİK KAHRAMANLAR BAŞVURU FORMU
  3. 2013 Yılı İçin Survivor Başvuru Formu Buyrun

2013 Yılı İçin Survivor Başvuru Formu Buyrun

2013 Survivor Başvuru Formu Survivor 2013 Başvuru Formu Geçtiğimiz sezon Nihat Alptuğ Altınkaya 'nın birinciliğiyle sona eren Survivor 2012 son derece heyecanlı ve keyifli geçmişti melekler :) Yeni sezonda 2013 'te gerçekleştirilecek olan Survivor yarışması için ünlü arayış çalışmaları sürerken halk için başvuru formu da acunn.com'da yayınlandı. İşte2013 Survivor Başvuru Formu ve...
  4. 2013 ales başvuru tarihi

2013 ales başvuru tarihi

Kızlar 2013 yılı ales başvuru tarihini araştırıyordum buldum sizlerle de paylaşim dedim. Hem sitede çorbada benimde tuzum olmuş olur fena mı :D:D:D Ales Başvuru Tarihi 2013 2013 Ales Başvuru Tarihi Ne Zaman Ösym'nin resmi sitesinde açıklanan sınav takvimine göre Ales 2013 başvuru tarihleri şöyle: Ales İlkbahar Dönemi Başvuru:12.05.2013 Ales Sonbahar Dönemi Başvuru:17.11.2013
  5. 2013 THY Hosteslik Başvuru Şartları

2013 THY Hosteslik Başvuru Şartları

hostes olma şartları hosteslik başvuru şartları 2013 Sevgili melekler, İngilizcesi yeterli seviyede olan genç kızlar için en çok tercih edilen mesleklerden birisi hosteslik. Biz de bu yazımızda 2013 THY hosteslik başvuru şartlarını paylaşıyoruz... THYde hostes olmanın şartları: ( hostes olmak için gerekli şartlar ) T.C. uyruklu olmak. En az lise veya dengi okul mezunu olmak....

Sayfayı Paylaş