gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Survivor Adasına Veda Eden Özge Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Survivor, ünlüler-gönüllüler, kim elendi, özge, elendimi, hakkında detaylı bilgiler

Survivor adasında sona yaklaşılırken finale kalacak isimler yavaş yavaş belli oluyor melekler...Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde ise elenen Özge oldu

Survivor da artık sona yaklaşılıyor, finale bir hafta kala elenen isim özge oldu. Nihat, özge ve taçmin ödül kazanmış ve kübaya gitmişti bugün ise yine kübaya gidenlerden özge survivor a veda eden isim oldu.
    Ada konseyinde Nihat Doğan ın verdiği demeçte, elenebilirim diyen demeçte Nihat Doğan yanıldı ve survivor a finale bir hafta kala elenen isim özge oldu.
    Nihat doğan adada kalan 4 isimden birisi oldu, buna göre adada kalan isimler şu şekilde;

1.Nihat Doğan
    2.Taner
    3.Taçmin
    4.Derya

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben hep özge kazanır gözüyle bakıyordum yavv

Survivor Adasına Veda Eden Özge Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivör'de Veda Eden İsim Taçmin Oldu

Survivör'de Veda Eden İsim Taçmin Oldu

survivor, eleme, kim elendi, taçmin, hakkında, elenen isim tacmin hakkında yazımızı burada bulabilirsiniz Meleklerim elenen kişi taçmin oldu ama ben hep o kazanacak gözüyle bakıyorum.. Haberi aktarıyorum. Survivor'da kim elendi? Taçmin ile Taner için yapılan SMS oylamasında hangi isim halkın desteğini alarak finale kaldı? Survivor'un dün akşam Kıbrıs'tan yayınlanan bölümünde Taner...
  2. Survivor Yarışmasından Adaya Veda Eden Kişi Nazenin Tokuşoğlu Oldu

Survivor Yarışmasından Adaya Veda Eden Kişi Nazenin Tokuşoğlu Oldu

Bu konu 2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasında elenen isim hakkında bilgilere yer vermektedir. Çekimleri Dominik Cumhuriyetin de devam eden 2013 Survivor ünlüler gönüllüler yarışmasın da adaya en son veda eden isim Nazenin Tokuşoğlu oldu. Sms oyları ile elemeye kalan Larissa ve Nazenin arasında adadan giden isim olan Nazenin halktan gelen oylarla yarışmaya son veda eden isim oldu....
  3. Fatmagül Survivor Adasına Veda Etti

Fatmagül Survivor Adasına Veda Etti

survivor fatmagül fakı survivor 2013 fatmagül fakı haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan Survivor 2013 yarışmasında sms oylamasına kalan Murat ve Fatmagül'den, adaya veda eden isim Fatmagül oldu. Haftasonu dokunulmazlık oyununu kaybederek aralarında oylama yapmak sorunda kalan Gönüllüler Takımı, oylama sonucu Fatmagül ve Murat'ın smse çıkmasına karar vermişlerdi. Dün gece açıklanan...
  4. Survivor Eda Adaya Veda Etti 17 Mart 2014

Survivor Eda Adaya Veda Etti 17 Mart 2014

survivor eda, survivor tolga karel, survivor adaya kim veda etti Sevgili melekler, bu hafta Survivor'da adaya veda eden isim Ünlüler takımından Eda oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler aralarında yaptıkları oylama sonucunda Eda'yı smse çıkardılar. Halk oylamasında Tolga Karel en yüksek puanı alınca, o da Akın'ı önerdi. İki isim dünkü halk oylamasında çarpıştı ve adaya veda eden isim...
  5. Survivor'da Ahmet Dursun Adaya Veda Eden İsim Oldu

Survivor'da Ahmet Dursun Adaya Veda Eden İsim Oldu

Survivor'un üçüncü eleme haftası büyük bir sürprize sahne oldu ve ada kadrosuna Nihat Doğan'ın yerine dahil olan Ahmet Dursun sağlık sorunları nedeniyle Survivor'a veda etti. Ünlüler takımı Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından gözyaşlarını tutamadı. Survivor All Star yarışmasına herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Ünlüler takımında yarışan eski milli futbolcu Ahmet Dursun midesinden...

Sayfayı Paylaş