gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Survivor Adasının Kralı Nihat

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

pascalın adadan gidişi pascalın adaya gidişi sörvayvır adası survivor asenanın Survivor adası, ünlüleri, nihat, asena, resimleri, kavgaları hakkında bilgiler

Survivor adasında Pascal'ın diskalifiye edilmesinden sonra Nihat adada krallığını ilan etmiş kızlar...

Nihat Doğan, Survivor adasını ziyaret eden Cengiz Semercioğlu’ndan ricada bulundu: “Şimdi adada Pascal yok ama ben varım. ‘Adanın kralı Nihat’ diye yaz abi.”

Tek başına kaldı
    Survivor adasında Nihat Doğan’a saldıran Pascal Nouma’nın diskalifiye edilmesinin yankıları sürüyor. Nouma’nın gidişine çok üzülen yarışmacılar, Doğan’a karşı cephe aldı. Kendini tecrit eden Doğan ise tek başına kalacağı bir ev yapmak için kolları sıvadı. Gözyaşları içinde “8’e karşı 1 kişiyim” diyen Doğan, Cengiz Semercioğlu’na dert yandı.

Fransız falan dinlemem
    Pascal Nouma’nın yarışmadan elenmeyi hak ettiğini savunan Nihat Doğan, adada krallığını da ilan etti: “Gördün abi bana nasıl saldırdığını Pascal’ın. Ama biz Türk’üz, bizde kaçmak yok. Dinlemem ben öyle Fransız falan. Hak etmişti bunu. Bak şimdi adada Pascal yok ama ben varım. ‘Adanın kralı Nihat’ diye yaz abi.”

Parfüm kokusunu özledik
    Survivor adasına ayak basan Cengiz Semercioğlu’nu sarılıp öpen kadın yarışmacıların ilk tepkisi “Parfüm kokusunu özledik” oldu. Ebru Destan, “Parfüm kokulu erkeğe sarılmayı özledim” diyerek defalarca Semercioğlu’nun boynuna sarıldı.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dur bakalım daha neler olacak acaba :) Asena'nın o adadan gidişini nasıl izleyeceğiz onu bekliyorum ben :D:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaa varya evde misafir vardı o kavga sahnesini kaçırdımm nasıl üzüldüm nasıl üzüldüm :D:Den kısa zamanda nihatın gitmesini umuyorum o adadan. az kaldı asenada dövecek nihatı :haha:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı şeyi bende bekliyorum...Şöyle bir olup hepsi Nihatı bir dövseler :D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben bu akşam netten izleyeceğim, sizin yorumunuzdan anlaşıldığı kadarı ile Nihat yine çildırtmış onları sanırsam ama olsun Asena da az değil :)
    Ayrıca boşuna beklemeyin o ada da son ikiye, kalacak kişilerden biri Nihat diğeri de Taner:) Yani Asena ve diğerleri daha önce gidecek, Rüya dediydi dersiniz :D:D:D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    seni nihat fanatiği seni :seker:

o ada da nihat kesin kalır adam sayesinde ne kaaa reyting alıyorlar tabi ama nihatın karşısınada derya kalsınn :D:D ben deryacıyım bide taçminciyim :seker: bende izleyecem o kavga sahnesini :D:D

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nihat benim adamım, sıradışı manyakları severim ben :D:D İkinci adamım da Taner, ama birinci Nihat :A Ha dersen ki Nihat'ın hareketlerini tasvip ediyormusun; cıks bazılarını etmiyorum ama adam uçmuş, izlenmeye ve beğenilmeye değiyor :D:D:D:D Çünkü kendine özgüveni çok fazla, kendine güveni olan kişiler, zirveye çıkarlar, zirve de onun hakkı :D:D:D:D

Senin favorin Derya çok sessiz ve Asena'nın kendisini hükmetmesine göz yumuyor. Kendi iradesi yok mu, ben başkalarının hükmü altında olan kişileri sevmiyorum. Her insanın zekası vardır ve kesinlikle herkes kendi hür iradesiyle hareket etmelidir, bir başkasının kendisini hükmetmesine izin veripde, onun himayesine altına girmesine üzülüyorum:)

Taçmin'e gelince, kadınlar içersinde ki benim de favorim Taçmin, çok sevimli ve kibar, kindar değil. İçinde kin barındıran insanlara tahammülüm yokdur. Kine karşı değilim ama kin varsa, insan kendine ve zekasına güveniyorsa, kozlarını da kinini de açık oynamalı, arkadan iş çeviripde kendine arka - yandaş yaparak ancak kendi saygınlığını ve cesaretini yitirir. Bir konuda haklı olduğuna inanıyorsan, onu sonuna kadar savunmalı ve kimseden de arka beklememelisin. Zekası ve özgüveni olmayanların tercih ettiği en kolay yol bu, gruplaşma ve arka toplama. Erkeksen, cesaretin varsa, haklıysan tek gel. Çık ortaya hakkını ara, karşında ki kişiden korkma, onun zekası varsa, sende de var tabi kullanabiliyorsan :) Ama gel gör ki korkak ve acizse, yapamaz:D:D Ve bu kin kıskançlık ise asla dile getiremez kinini... Arkadan iş çevirerek alt edeceğini sanır :D:D

Bak çenem nasıl açıldı, dedim dimi bu tarz şeylere asla tahammülün yok diye hahaha En nefret ettiğim şeydir, başkalarını arkaya alarak, başkalarından güç alarak, rakibini alt etmeye çalışmak. Sadece Sorvivor'da değil, ne yazık ki bu hayatta bir çok korkak kişi bu yolu tercih ediyor:)

ASİMELEK bunu beğendi.
  8. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    rüyammmm :haha: sen daha acunu aramadın mı beni adaya götür diye yaf :haha: bak nasılda yorumlarda bulunuyorsun öldümmm yaaa:haha:

yaa evet öle ama nihatı sevmiyorum ben her hareketini yapmacık buluyorum hele o el kol hareketleri o konuşmaları beni gülmekten öldürüyor yaaaa :haha:

evet derya çok sessiz kuzu gibi maşallah :D:D safım benim o bile nihata dayanamıyor nihat onun gibi sessiz sakin kuzuyu bile birden canavara çevirtiyor yazık valla allah sabır versin onlara çok aıyorum :haha:

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Nihat'ın da farkı bu:D:D Tek başına olması ve diğerleri gibi emir altına girmemesi :D:D Ha hakeretleri var, onları tasvip etmiyorum ama kendine olan o sonsuz güvenini beğeniyorum :) Yanlışsan da doğruysan da kendine güveneceksin kardeşim :D:DNihat'da bunu yapıyor hepsine karşı tek başına, korkusuz:)

Bu aarada Acun Ilıcalı, dün beni aradı illa gel programda yorumcu ol dedi. Meleklermekani sitesinde çok yoğunum, benim yorumum Melek'lerime özeldir dedim ve kibarca teklifine hayır dedim hahaha Kıymetimi bilin taaammı hahaha

ASİMELEK bunu beğendi.
  10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayy rüyamm gitseydin keşkemmm yaa hem beleş tatil yapardın fenamı :haha: bak nihatın yanına gidecektin ne güzel belkim bi imzalı resim göndertirdin şu bacına :haha:

11. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    o adada doğru düzgün bir yarışmacı varsa oda derya ve taçmin... gerisi yapmacık oyun oynamaya gelmişler sanki hele o taner çatlağı nihat patlağına sinir oluyorum

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kısmet, Acun çok ısrar ediyor, henüz kararım değişmedi ama ısrarları fazlalaşınca bakalım kısmet :D:D:D:D Hem Nihat ve diğerleri benden imza alır, ben niye alim ki, koskoca Meleklermekani sitesinden gidiyorum, eminim onlar benimle resim çektirip imza almak için de kavga ederler hahaha Acun biraz daha ısrar etsin, beni ikna etmenin yollarını arasın, Sorvivor adasıda beni beklerken iyice sabırsızlaşsın hahaha Hem ben o adaya onlar gibi denize atlayarakda inmem, kırmızı halının üzerinde helikopterle inerimhahaha Ben gidince, Sorvivor adasının hali ne olur, işte onu düşünüyorum, açlıktan ölmedilerse, benim işkemcemden kesin hepsi firar eder, birinci de ben olurum hahaha Çünkü başka alternatif kalmaz hahaha Ama işte sırf bu yüzden gitmiyorum çünkü Nihat birinci olsun istiyorum hahaha Çok fedakar gördüm kendimi bee :kedi:

Survivor Adasının Kralı Nihat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğanlı Survivor

Nihat Doğanlı Survivor

Nihat Doğan'lı Survivor reyting rekorları kırıyor...İzleyenlere hoş vakit geçirten Nihat Doğan'lı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında ünlülerin twitter yorumları ... “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”e katılan Nihat Doğan, yarışmayı ne kadar ciddiye aldığını “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” sözleriyle gösterdi! Nihat Doğan, kendisinden özlü sözler duymak için...
  2. Nihat Doğan'ı Survivor Adasına Yakıştırmayan İsim Kim?

Nihat Doğan'ı Survivor Adasına Yakıştırmayan İsim Kim?

survivor adasının ismi survivor 2011, nihat doğan, nihat doğan adaya yakışmıyor diyen kim, ada polemikleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilrisiniz Sevgili melekler, Tarihinin en sansasyonel bölümlerine şahit olduğumuz survivor yarışmasında sular durulmuyor.İlginç bir yorum da eski yarışmacılardan Hakan'dan geldi. Bu yaz evlenecek olan Hakan Hatipoğlu ve sevgilisi...
  3. Nihat Doğan'ın Survivor Adasında Söz ve Müziğini Yaptığı Şarkı...

Nihat Doğan'ın Survivor Adasında Söz ve Müziğini Yaptığı Şarkı...

nihat doğan survivor da yaptığı şarkı sözü survivor, nihat doğan, adada yaptığı şarkı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor adasında günler hızla ve olaylı bir şekilde geçerken ,ailelerin adayı ziyaretinden sonra duygulanan Nihat Doğan söz ve müziği kendisine ait bir şarkı yaptı. Şarkının sözleri şöyle: Yaban gülüm aşk böceğim...
  4. Survivor Nihat Adaya Geri Dönüyor mu bilenler buraya!

Survivor Nihat Adaya Geri Dönüyor mu bilenler buraya!

Survivor Nihat Adaya Geri Dönüyor mu dün annesi hasta olmuş diye gitmişti adadan bu gün de geri dönecek mi diye merak ettim haberi olan var mı?
  5. Survivor Sonucuna Nihat Doğan'dan İtiraz

Survivor Sonucuna Nihat Doğan'dan İtiraz

nihat doğan haberleri survivor nihat doğan Sevgili melekler, 2012 Survivor sonuçlandı ancak yankıları ve hakkında ki konuşmalar bitmek tükenmek bilmiyor. Yarışmacılardan Merve Büyüksaraç'ın iddiaları ardından şimdi de Nihat Doğan Acun Ilıcalı'ya yüklendi. Nihat Doğan haberleri, işte haberin detayları... İkinci olan Hasan’ın geçtiğimiz yılki yarışmada kendisiyle aynı kaderi paylaştığını...

Sayfayı Paylaş