gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivor asena nereli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

survivor asena nereli bilen var mı ya bu kızı beğendim:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor 2012 yarışmacısı Asena memleketi hakkında detaylı bir bilgi yok.Yarışmaya İstanbuldan katılıyor.

survivor asena nereli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivorda Asena Taner kavgası

Survivorda Asena Taner kavgası

survivorda kavga, asena taner kavgası diğer takım üyelerinide birbirine düşürdü arkadaşlarım. Survivor da oalylar bitmek bilmiyor Melek'ler. Geçtiğimiz bölümde Asena ve Taner arasında çıkan kavgaya diğer takım üyeleride girdi. İŞte o kavganın ekranlara yansımayan görüntüleri Melek'ler. Acun'un da devreye girdiği kavgada karşılıklı hakaretler de eksik olmadı. Asena, Taner'in Acun'a...
  2. Asena Survivoru anlattı

Asena Survivoru anlattı

asena survivor, açıklaması,i survivoru anlattı, dominik tatili, röportajı, açıklaması, haberleri burada arkadaşlar. Survivor adasından, beklenmedik bir şekilde elenen olay isim Asena, yarışmadan elendikten sonra Dominik'in keyfini, orda tatil yaparak çıkardı. Bir kaç gün önce ülkeye dönen Asena, Survivor hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Biz de o haberi sizlerle paylaşıyoruz...
  3. Survivor Begüm Nereli

Survivor Begüm Nereli

Survivor Begüm Nereli bilenler varsa yazsın nereli olduğunu?
  4. Survivor Hasan Nereli

Survivor Hasan Nereli

Survivor Hasan Nereli ? Selam millet Survivor Hasan Nereli ben Ege li diye düşünüyorum acaba yanılıyor muyum:S
  5. Survivor 2012 Asena Hayatı

Survivor 2012 Asena Hayatı

Survivor 2012 Asena Biyografi Survivor 2012 Asena Hayatı Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Survivor 2012 Asena'nın biyografi bilgilerini merak eden tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için Survivor 2012 Asena hayati bilgilerini paylaşıyoruz. Show Tv ekranlarında yayınlanan Hayatta Kalma Savaşı sloganıyla karşımıza gelen 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında...

Sayfayı Paylaş