gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Aşıkları Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

survivor, haberleri, gizem hakan evlendi, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

survivor aşıkları evlendi melekler :D:D birbirlerine yakışan çift sonunda nikah masasına oturdular işte haberle ilgili detaylar :D:D

İkili arasındaki ilişki Survivor adasında iyice pekişmiş, evlilik kararı alan çift aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlanmıştı.

Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan Akın ve Hatipoğlu 24 Temmuz'da Moda Deniz Kulübü'nde nikah masasına oturdu.

Törene çiftin yakın akrabalarının yanı sıra yarışmadan arkadaşları da katıldı.

SURVİVOR'DA GİZEM İÇİN ŞİKE YAPMIŞTI

Survivor’da zorluklarla mücadeleyi öğrendiklerini söyleyen Hakan Hatipoğlu "Orada yan yana gelemiyorduk ve birbirimizi çok merak ediyorduk. Açıkçası kendi açlığım kadar Gizem’in açlığı da beni ilgilendiriyordu, hatta bir kere bunun için kızların bir oyun kazanmasını sağladım. İtiraf ediyorum Gizem için şike yaptım! O benim hayatımın kadını, buldum bırakmam!" demişti.

AŞKLARI FACEBOOK SAYESİNDE DUYULMUŞTU
    Program boyunca yan yana yarışan Gizem Akın ve Hakan Hatipoğlu'nun birlikte oldukları sosyal paylaşım sitesinde paylaştıkları fotoğrafla ortaya çıkmıştı.

İkili, Facebook'taki fotoğraflarıyla da aşklarını herkese ilan etmişti.

HAKAN YERİNE GİZEMİ ELEMİŞLERDİ
    Dokunulmazlık ödülü alan Hakan'ı eleyemeyen Oğuzhan, Ertan, İhsan,Kemal ve Aydın yanlarına Başak ile Emin'i alarak, Gizem'i elemişlerdi.

Büyük ödülü alan İhsan oyunda stratejik bir plan yaparak Gizem'i eleyerek Hakan'ı psikolojik olarak yenmek istemişti.

Gizem konseyden ayrılmadan önce büyük bir olgunlukla kimseye kırgın olmadığını Survivor'da yarıştığı için mutlu olduğunu söylemişti. Aşıkları ayırmayı başaran Oğuzhan, Başak, İhsan, Emin, Kemal, Aydın ve Ertan artık adada tek güç olarak kalmışlardı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    moda deniz kulübündeee zaten hakan o tarafta oturuyodu :D uzun süreli iliskileri mutlu devam ediyo cok sevindim :)

Survivor Aşıkları Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  2. Survivor Merve kime aşık bilin bakalım?

Survivor Merve kime aşık bilin bakalım?

survivor merve survıvor merve sörvayvır sarp akkaya Survivor yarışmasının birincisi Merve kime aşık bilin bakalım.O kadar yakışıklı manken ve jönler dururken işte sıkı durun Merve kime abayı yakmış şimdi öğrenelim:D Ne Kenan İmirzalıoğlu ne de Kıvanç Tatlıtuğ... Survivor’da erkek yarışmacılara karşı tek başına mücadele eden Merve Oflaz milyonların hayranlıkla izlediği Ezel dizisinin Tefo’su...
  3. Yastığına Aşık Oldu ve Onunla Evlendi

Yastığına Aşık Oldu ve Onunla Evlendi

Yastığına Aşık Oldu ve Onunla Evlendi, kimdir, neden evlendi, kaç yaşındadır, nerede evlendi hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Hey Allahım ne insanlar var demekten başka birşey yok elimizde. Böylesi bir durumda olduğundan neler olduğunu bilmiyoruz elbette. Ama garip enteresan bir olay. Koreli bir adam 'dakimakura' adı verilen büyük Japon yastığına ilk görüşte aşık olunca.....
  4. Dizi aşıkları Ürgüp’te evlendi

Dizi aşıkları Ürgüp’te evlendi

ürgüpte evlendiler murat ünalmış kiminle evli Dizi aşıkları evlendi, hangi dizide oynuyorlardı, nerede evlendiler, kimler düğüne katıldı konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Bir dizi aşkı daha gerçek oldu melekler. Yer Gök Aşk dizisini izleyen varmı bilmiyorum ama oradaki nişanlı çift gerçek hayatta da evlilik masasına oturdular ve evlendiler. Bizede mutluluklar dilemek düşer...
  5. Survivor Taner Kime Aşık

Survivor Taner Kime Aşık

taner survivor da kime aşıktır survivor, taner, taner tarlacı, saba tümer, aşkını itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler burada SUrvivor yarışması ile adını duyuran ve yarışma bittikten sonra programdan programa koşan Survivor Taner Saba Tümer'e aşkını itiraf etmiş melekler... Survivor’un bitmesinin ardından Taner Saba Tümer’in programına konuk olmuş ve Saba'yı programda sarılarak...

Sayfayı Paylaş