gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Başak Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

survivor başak survıvor başak survivor basak Survivor yarışmasında sakin ve oturaklı kişiliğinin yanısıra İhsana yakınlığıyla bilinen Başak hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri ve hayranları için resimlerini sunuyorum [​IMG]
    Başak 2 haziran 1988′de istanbulda doğdu ama aslen Eskişehirli olan Başak Özer çerkezdir.Survivor kızlarından biri olan Başak Özer’in özgeçmişiyle ilgili bilgi survivorun çalışkan kızlarından olan başak senkronize milli takım sporcusu olup şu anda Özel bir kolejde Aktif olarak su balesi hocalığı antrönürlügü ve artistik bale showları gösterisi yapıyor.

Güzel Yarışmacı Başak Özer Daha önce Yüzme Milli Takımında yer almış Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünde okuyor. Kendisine spor yaşantısında başarılar diliyoruz..

[​IMG][​IMG]

Survivor Başak Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor İhsan resimleri

Survivor İhsan resimleri

survivor ihsan ihsan survivor sörvayvır soyvavır Bir survivor yarışması daha çok heyecanlı bir finalle noktalandı.Adada son haftalarda dargınlık yaşayan İhsan ve Merve'nin oynadığı finalin sonunda Merve'nin kazanmasıyla sona eren yarışmanın ardından farklı söylentiler ve yorumlarda henüz kesilmedi.İhsan'ın birinciliğini hak ettiğini düşünenler Acun'un Merve'yi kayırdığı yolunda da yorumlar...
  2. Survivor Seda Resimleri

Survivor Seda Resimleri

survivor seda resimleri survivor seda ayak sörvayvır sorrayvır Survivor kızlar erkekler yarışmasının bana göre en hiperaktif,cazgır ve çok konuşanı Seda idi:D Bütün bunlara rağmen sempatik halleri ve konuşmalarıyla yinede kendini sevdirmeyi,affetirmeyi başaran Seda resimlerini tüm fanatik Seda'cılar için paylaşıyorum
  3. Survivor 2012 Serhat Resimleri

Survivor 2012 Serhat Resimleri

Survivor 2012 Serhat Resimleri istiyorum lütfen Survivor 2012 Serhat Resimlerini paylaşın.
  4. Survivor Anıl Resimleri

Survivor Anıl Resimleri

Survivor Anıl Resimleri Merhaba sizden Survivor yarışmacılarından Anılın Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Survivor Cevher Resimleri

Survivor Cevher Resimleri

Survivor Cevher Resimleri de paylaşın sitenizde onun resmini göremedim :)

Sayfayı Paylaş