gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

nihat acun kavgası survivor, ünlüler-gönüllüler, nihat doğan, acun ılıcalı, kavgası hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar

Survivor Ünlüler-Gönüllüler'i Derya Büyükuncu'nun kazanmasıyla morali bozulan Nihat Doğan'ın programın yapımcısı Acun Ilıcalı ile arası açılmış melekler...Geçiyorum haberin detaylarına

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Derya Büyükuncu SMS oylarıyla birinci olmuş, Nihat Doğan'a büyük fark atmıştı.

Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Nihat Doğan bu durumu hala içine sindiremedi. Üstelik ortalık gerildi, Nihat doğan ile Acun Ilıcalı'nın arası açıldı, kriz çıktı. Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 'Survivor'ın Ardından'a Nihat Doğan hariç bütün yarışmacılar katıldı. Acun'un davetini geri çeviren Nihat'ın yakın çevresine "Survivor benim sayemde reyting patlaması yaşadı. Üstelik Kıbrıs'taki son oyunda Derya'yı yendim. Şampiyon SMS'lere bırakılmamalıydı. Hakkım yendi. Bunu kabullenemiyorum" dediği iddia edildi. (Posta)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bencede Survivor Nihat Doğan sayesinde o kadar çok reyting aldı. Bana göre, Survivor birincisi Nihat... Hakkını vererek tam bir Survivor gibi savaştı, mücadele etti. Sms oyları şans işi diyorum ve Derya'yı da tebrik ediyorum.

VİŞNE bunu beğendi.
  3. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bence nihat sayesinde reyting aldı ve bileğinin hakkıyla yarışmayı kazandı nihat
    güç yarışmasıysa bu sms ye bırakılmaması gerekiyordu

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    oh olsun şu adam kazanmadı derya kazandıya ,bu kadar gerizekalı bir adam bu yarışmayı kazansaydı yazık olurdu valla ...

PaSikA bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bencede iyi ki derya kazandı onun gibi bi ****zekalı kazansa yazık olurdu o paraya :) xd

Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çık Aramızdan

Çık Aramızdan

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nihat Doğanlı Survivor

Nihat Doğanlı Survivor

Nihat Doğan'lı Survivor reyting rekorları kırıyor...İzleyenlere hoş vakit geçirten Nihat Doğan'lı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında ünlülerin twitter yorumları ... “Survivor Ünlüler-Gönüllüler”e katılan Nihat Doğan, yarışmayı ne kadar ciddiye aldığını “Survivor bizim namusumuz, biz halka karşı sorumluyuz” sözleriyle gösterdi! Nihat Doğan, kendisinden özlü sözler duymak için...
  3. Survivor Adasının Kralı Nihat

Survivor Adasının Kralı Nihat

pascalın adadan gidişi pascalın adaya gidişi sörvayvır adası survivor asenanın Survivor adası, ünlüleri, nihat, asena, resimleri, kavgaları hakkında bilgiler Survivor adasında Pascal'ın diskalifiye edilmesinden sonra Nihat adada krallığını ilan etmiş kızlar... Nihat Doğan, Survivor adasını ziyaret eden Cengiz Semercioğlu’ndan ricada bulundu: “Şimdi adada Pascal yok ama ben varım....
  4. Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi

Survivor Taner SANDALYEDEN DÜŞTÜ Nihat Gülme Krizine Girdi

tanerin düştüğü an taner sandalyeden düştü tanerin yemek yerken düşüşü taner zeytin yerken düşüyor Survivor, survivor taner, survivor nihat, taner sandalyeden düşme anları, nasıl sandalyeden düştü konuları hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Survivordan tanıdığımız Taner yemek yerken sandalyeden düştü. Haberi izlerken ben çok güldüm melekler. Yorum olamayacak komediye eş değer bir haber ve...
  5. survivor bitti yüzü düzeldi

survivor bitti yüzü düzeldi

survivor bitti yüzü düzeldi sibel tüzün haberleri geçtiğimiz haftalardan survivordan elenen sibel tüzün makyajsız haliyle gündeme gelmişti şimdi ise makyajlı haliyle gündemde. Survivor yarışmasından elenen ünlü popçu Sibel Tüzün'ün 'Survivor'a gitmeden çektiği klibi 'Çok', müzik kanallarında dönmeye başladı. Klipte altı farklı kadın karakterine bürünen Sibel Tüzün, “Kadınlar farklı olsa...

Sayfayı Paylaş