gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

survivor bitti yüzü düzeldi

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

survivor bitti yüzü düzeldi sibel tüzün haberleri
    geçtiğimiz haftalardan survivordan elenen sibel tüzün makyajsız haliyle gündeme gelmişti şimdi ise makyajlı haliyle gündemde.

Survivor yarışmasından elenen ünlü popçu Sibel Tüzün'ün 'Survivor'a gitmeden çektiği klibi 'Çok', müzik kanallarında dönmeye başladı.

Klipte altı farklı kadın karakterine bürünen Sibel Tüzün, “Kadınlar farklı olsa da hepimizin duyguları aynı” diyor.

Tüzün, canlandırdığı karakterler için kolundaki dövmeleri de makyajla kapattı. “Klipte canlandıracağım diva karakterine dövme yakışmayacağı için dövmemi makyajla kapattık, ama dövmelerimden asla pişman değilim” diyen Tüzün'ün montajında yer alamadığı klibini kendisinden önce hayranları izledi.

survivor bitti yüzü düzeldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti?

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti?

Evlilikleri Ebru yüzünden mi bitti? Eşinden boşanan Osmantan Erkır'ın Ebru Gündeş ile aşk yaşadığı söylentisinin çıkmasının ardından akıllara bu soru geldi. 'Popstar Alaturka' yarışmasının jüri üyesi Ebru Gündeş ile programın yapımcı ve sunucusu Osmantan Erkır'ın üç haftadır aşk yaşadığı, hatta Londra'da baş başa beş gün geçirip 'Chicago'...
  2. Bitti....

Bitti....

ayrılık resimleri ayrılık resmi ayrilik ğğğğğğğ sevgiler mi sahte yoksa biz mi sahteyiz...herşeyin yalan oldugu bu dünya ne kadar bu kadar acımsız birini verdin ki bana :(( özür dilerim seni sevdiğim için .... Hangi Ayrılık? Hangi sevgili var ki, senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki, benim kadar çarEsiz? Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve böyle...
  3. Kararsızlıklarım,hatalarım yüzünden başlamadan bitti

Kararsızlıklarım,hatalarım yüzünden başlamadan bitti

Birisine platonik olarak aşıktım.Senelerdir tanışıyoruz,herşey güzel gidiyordu.Bana karşı davranışları,konuşmaları vs.. boş olmadığını belli ediyor gibiydi.Ta ki ben bir sebepten dolayı ona yargısız infaz yapana kadar.Belli bir zaman geçti aradan unutamadığımı anlayınca hatamı telafi etmek istedim,ettimde.Ama eskisi gibi olmadı aramız.Daha sonra aceleci davranıp bana karşı ne hissettiğini...
  4. Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı

Survivor Bitti Nihatla Acun Arasında Kriz Çıktı

nihat acun kavgası survivor, ünlüler-gönüllüler, nihat doğan, acun ılıcalı, kavgası hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler'i Derya Büyükuncu'nun kazanmasıyla morali bozulan Nihat Doğan'ın programın yapımcısı Acun Ilıcalı ile arası açılmış melekler...Geçiyorum haberin detaylarına Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Derya Büyükuncu SMS oylarıyla birinci...

Sayfayı Paylaş