gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor bozok survivor duygu survivor haberleri

Sevgili melekler, survivor 2013'de bu hafta Fatmagül'le smse kalan Bozok adadan elenen isim olmuştu. Elendikten sonra Duygu ve diğer yarışmacılarla ilgili açıklamalar yapan Bozok, Duygu'nun iyi bir yarışmacı olduğunu söyledi..

İşte Bozok Gören'in o açıklamaları:

"Fatmagül'e elenirim diye beklemiyordum, Duygu'ya elenirim diyordum. Duygu ile çok büyük problemler yaşadım. Duygu'dan hiçbir zaman düzgün bir cevap alamadım ve hep kavga ettik. Ama kavgaları oyunlara taşımadık. Duygu oyunlarda iyiydi, her seferinde en az bir oyun kazandı. Agresifliği dışında yararı var. Fatmagül hariç herkesle kavga etti. Ben 7 hafta Duygu'yla uğraştım.

ÜNLÜLER TAKIMINDA OLSAYDIM..

Eğer ben ünlüler takımında olsaydım bambaşka olurdu. Orada daha çok arkadaşım olurdu. Gönüllüler takımında ben çok yalnız kaldım. Konuşacak kimsem yoktu. Survivor'u bence kesin Cengiz kazanacak. İyi bir Survivor. Tipi müsait, boyu müsait, yakışıklı, güçlü, tam bir survivor. Ben Cengiz'in kazanmasını istiyorum, ama bence herkes Duygu'dan çok korksun. Bu saatten sonra Duygu herkesi çok zorlayacak gibi duruyor."

Adanın istenmeyen kızı Duygu, oyunlardaki hırsıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Zaten her elenen biri hakkinda konusuyor :D:D

Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!

Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!

Bu sayfa; Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013'den elenen Emel geçtiğimiz gün Kanaltürk'te yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu ve neler söyledi neler. Duygu'nun kameralara oynadığını savunan Emel bakın neler söyledi... Adadaki tartışmalarla gündeme gelen Duygu hakkında sert konuşan Emel, yarışma...
  2. Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor erhanın açıklaması survivor erhan konuştu survivor erhan elendi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu hafta pazartesi gecesi ada konseyinde smss kalan iki ünlü isimden Erhan Survivor adasına veda etmişti. Elendikten sonra ilk kez açıklama yapan Erhan bakın neler söyledi.. Survivor'dan son elenen isim olan Ünlüler grubundan Erhan, adadaki yaşadıklarından pişman olmadığını ve tam...
  3. Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu

Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu

bennu gerede bennu gerede haberleri survivor bennu Sevgili melekler, bu hafta Survivor'a veda eden isim Ünlüler takımından Bennu Gerede oldu. Bennu Gerede yarışmadan elendikten sonra bazı açıklamlarda bulundu, yarışma ve Duygu hakkındaki fikirlerini ifade etti.. Gerede, "Üzgünüm, 2.5 ay boyunca yoğun birşey yaşadım. Hem kalmaya hem de elenmeye kendimi hazırlanmıştım. Duygu çok...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...

Sayfayı Paylaş