Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu
survivor bozok
survivor duygu
survivor haberleri

Sevgili melekler, survivor 2013'de bu hafta Fatmagül'le smse kalan Bozok adadan elenen isim olmuştu. Elendikten sonra Duygu ve diğer yarışmacılarla ilgili açıklamalar yapan Bozok, Duygu'nun iyi bir yarışmacı olduğunu söyledi..

survivor_bozok-196.jpg

İşte Bozok Gören'in o açıklamaları:

"Fatmagül'e elenirim diye beklemiyordum, Duygu'ya elenirim diyordum. Duygu ile çok büyük problemler yaşadım. Duygu'dan hiçbir zaman düzgün bir cevap alamadım ve hep kavga ettik. Ama kavgaları oyunlara taşımadık. Duygu oyunlarda iyiydi, her seferinde en az bir oyun kazandı. Agresifliği dışında yararı var. Fatmagül hariç herkesle kavga etti. Ben 7 hafta Duygu'yla uğraştım.

ÜNLÜLER TAKIMINDA OLSAYDIM..

Eğer ben ünlüler takımında olsaydım bambaşka olurdu. Orada daha çok arkadaşım olurdu. Gönüllüler takımında ben çok yalnız kaldım. Konuşacak kimsem yoktu. Survivor'u bence kesin Cengiz kazanacak. İyi bir Survivor. Tipi müsait, boyu müsait, yakışıklı, güçlü, tam bir survivor. Ben Cengiz'in kazanmasını istiyorum, ama bence herkes Duygu'dan çok korksun. Bu saatten sonra Duygu herkesi çok zorlayacak gibi duruyor."

Adanın istenmeyen kızı Duygu, oyunlardaki hırsıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Geri