gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Cengiz'den İlginç Açıklamalar!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor cengiz cengiz coşkun

Sevgili melekler, Fetih 1453 filminde gözterdiği başarıyla adından söz ettiren Cengiz Coşkun, popülaritesini katıldığı Survivor yarışmasıyla ikiye katladı. Geçtiğimiz haftalarda elenen Coşkun, acunn.com'a konuştu. Adada kaldığı 8 hafta süresince 15 kilo veren Coşkun, Türkiye’ye gelir gelmez baklava ve lahmacun yediğini söyledi. İşte o röportajdan bölümler..

Macerayı sevdiğini, aksiyon, araba ve hız merakı olduğunu belirten Coşkun, “Ada koşullarının bu kadar sert olduğunu düşünmemiştim. Bilseydim daha çok antrenman yapardım” dedi.
    Üç hafta önce Irmak Atuk’la birlikte SMS oylamasına kalan ve adaya veda eden Coşkun, “Demek ki seyirci beni daha fazla görmek istememiş. Irmak olması gerekenden fazla kaldı. Bence kalması gereken biri varsa o da Erhan Yavuz’du. Adada beni en çok zorlayan şey samimiyetsiz konuşmalar oldu. Çok üzüldüm. Hatta o nedenle çoğu zaman denize kaçıyordum. Her şeyi direkt söylediğim için, kimseyle polemiğe girmek istemedim. ‘Keşke’ dediğim şeylerden biriyse, kafayı açlığa takıp mutsuz olmam.

Sivrilmek derdim olmadı
    Sempatik ve şakacı yanlarımı daha çok göstermek isterdim. Karnımın aç olması beni mutsuz ediyordu. Ada bana sakin ve fevri olmamayı da öğretti. Elenmek benim için şehre göç etmek gibi oldu. Stres, trafik, koşuşturma beni yordu. Henüz yatağımda uyuyamadım” açıklamasını yaptı. Adadaki en başarılı kadın yarışmacının Duygu olduğunu dile getiren oyuncu, “Duygu’dan biraz çekiniyorduk. Çünkü onun performansı bizim kızlardan daha iyiydi. En güzel yüzlü kadın ise Fatmagül Fakı’ydı” dedi.
    Yarıştığı sürece elinden geleni yaptığını ve sorumluluk aldığını anlatan Coşkun, “Ümit benden çok daha tecrübeli olduğu için sivrildi doğal olarak. Bir de benim pek egolarım yok. Sivrilmek gibi bir derdim olmadı” dedi.
    Survivor sayesinde üzerine para versen yaşayamayacağı bir tecrübe edindiğini belirten oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sabah kalkıp dişini fırçalamanın, bir telefonu eline alıp arkadaşını aramanın, ne kadar lüks olduğunu orada anlıyorsun. Bir daha olsa, yeniden gidebileceğim harika bir deneyimdi.”

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Döktürmüs massallah:D:D Pek bi dolmus adam:D:D

3. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

aynen kuzu yemiş yiyeceğini :D:D

Survivor Cengiz'den İlginç Açıklamalar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynep'ten ilginç açıklamalar

Zeynep'ten ilginç açıklamalar

Reha Muhtar olmak üzere herkes çok şaşırdı peki neydi bu ilginç açıklamalar...... İşte o ilnç açıklamalar burada haberimizde...... MUHTAR'I BİLE ŞAŞKINA ÇEVİRDİ.. PERŞEMBE GECCESİ CNN TÜRK EKRANLARINDA YAYINLANAN VE REHA MUHTAR TARAFINDAN HAZIRLANAN 'ÇOK ÖZEL' PROGRAMININ KONUKLARI ZEYNEP MANSUR, GÜNSELİ KATO, TUĞÇE GÜDER VE BAŞAK SAYANDI. MANSUR, AÇIKLAMALARIYLA PROGRAMA DAMGASINI VURDU.....
  2. İpek Tenolcay'dan İlginç Açıklamalar...

İpek Tenolcay'dan İlginç Açıklamalar...

ipek tenolcay, kurtlar vadisi, nesrin karakteri, neler söyledi, çarpıcı açıklamalar, ile ilgili bilgiler burada melekler Bir dönem Kurtlar Vadisi'nda canlandırdığı Nesrin karakteriyle ilgi çeken eski manken İpek Tenolcay ,canlandırdığı karakterle ilgili olarak bakın ne açıklamalar yapmış; "O çok sert çizgileri olan bir kadın. Ben daha esneğim. Hayata her şey olabilir diye...
  3. Survivor Hasan'ın İlginç Sırrı????

Survivor Hasan'ın İlginç Sırrı????

İşte Survivor Hasan'ın İlginç Sırrı Survivor'da yarışan Hasan'ın yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile öyle bir bağı var ki şaşıracaksınız! Kenan İmirzalıoğlu'nun birinci olduğu 1997 yılındaki Best Model'de, Survivor'da Gönüllüler takımında yarışan Hasan Yalnızoğlu'nun ikinci olduğu ortaya çıktı. Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında ünlü olarak kabul görmediği için Gönüllüler...
  4. Doğukan Manço'dan Survivor Sonrası Şok Açıklamalar!

Doğukan Manço'dan Survivor Sonrası Şok Açıklamalar!

survivor 2013 kim kazandı survivor 2013 hilmicem survivor 2013 finale kim kaldı 2013 Survivor yarışması 110 günlük maratondan sonra finalde Doğukan Manço ve Hilmicem'in kalması ve gelen sms oyları ile Hilmicem'in mazanması ile son buldu. Yarışma sona erdi ama yarışmanın ardından yapılan şok açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Finale kalan iki isimden biri olan ve merhum Barış Manço'nun oğlu...
  5. Sakallı Kadından İlginç Açıklamalar!

Sakallı Kadından İlginç Açıklamalar!

sakallı kadın, sakalları olan kadın, sakalı çıkan kadın Sevgili melekler, özgüven bu olsa gerek! İngiltere'de yaşayan ve polikistik over sendromu rahatsızlığı nedeniyle sakalları çıkan kadın, kendini böyle daha çekici hissettiğini söyledi. İngiltere’de 23 yaşındaki öğretmen Harnaam Kaur polikistik over sendromu nedeniyle ergenliğe adım attığından beri çıkan gür sakallarını kesmeyi...

Sayfayı Paylaş