gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor duygu, survivor merve, survivor 2014 ünlüler
    Sevgili melekler, Survivordan daha önceki haftalarda elenen Ünlüler takımından Duygu Bal, Serenay'ın elenmesinin ardından Merve'ye ateş püskürdü. Duygu Bal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Yarışma başında Merve “ben çok duygusalım.” dedi. Başından beri “Çok Duygusalım “diyipde sonunda mantıklı hareket ediyorum demesi yanlış. Herhalde b12 eksikliğinden dolayı unuttular başlarda ne konuştuklarını. Ben bile annemin vefatını unutmuştum orda. Merve’de aslında şu anda “Ben birinci olmalıyım” hırsı var. Aslında bu güzel bir hırs. Sonuç olarak çok başarılı bir yarışmacı. Ama ne olursa olsun bir söz verilmişse o söz tutulmalıydı. Ben çünkü diğer adaya giderken onlara “Serenay’a sahip çıkın” demiştim. O yüzden kızların birbirine tutunmasını beklerdim. Merve ve Serenay’ın sonuna kadar finale gitmesini beklerdim. Ben Ahmet’i koymasını beklerdim orda. Aslında performans olarak baktığında mantıklı bir karar verdi ama Survivor’ı sadece bir oyun olarak görmüyorum ben. Orda yaşadığınız süreç, kurduğunuz dostluklar, verilen sözlerden dolayı gerçek hayatla pararlel tuttum."

survivor-duygu.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Başak'tan Burak Özçivit'e Veryansın !

Survivor Başak'tan Burak Özçivit'e Veryansın !

burak özçivit survivor başak burak özçivit haberleri survivor başak haberleri survivor başak burak özçivit 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Survivor Başak yarışmadan çıktıktan sonra Burak Özçivit 'le birlikte olmaya başlamıştı melekler. Halen Muhteşem Yüzyıl'da Malkoçoğlu rolünde izlediğimiz Burak Özçivit Survivor Başak olarak tanıdığımız Başak Özer ayrıldıktan sonra Burak Özçivit...
  2. Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

Deniz Seki Basına Veryansın Etti !

deniz seki deniz seki haberleri deniz seki fotoğrafları Sevgili melekler, son yıllarda hayli zor günler geçiren Deniz Seki bu kez basına veryansın etti. Çekilen bikinili fotoğrafları basına yansıyınca çileden çıkan Deniz Seki açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Deniz Seki haberleri, haberin detayları... Önceki akşam Metrocity’nin üst katında verilen 90’lar partisine katılan Deniz Seki,...
  3. Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti

Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti

Bu konu; Acun Ilıcalı Gönüllülere Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışması tüm heyecanıyla sürerken Gönüllüler takımının üstüste aldığı mağlubiyetler Acun Ilıcalı'yı bile isyan ettirdi. Bu sezondaki gönüllüleri gelmiş geçmiş en başarısız gönüllüler takımı olarak nitelen Ilıcalı gönüllüleri kendilerine gelme konusunda da uyardı.....
  4. Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Özlem Yıldız Veryansın Etti!

Bu sayfa; Özlem Yıldız Veryansın Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların bir dönem sabah şekeri programlarını sunan başarılı ve güzel sunucu Özlem Yıldız evlendikten sonra ortalıktan kaybolmuştu. Sonrasında doğum yaptı ve mutlu bir evlilik sürdürmeye devam etti. Ancak magazin basınında ara ara boşanacağına dair söylentiler çıktı. En sonunda patlayan Yıldız...
  5. Survivor Duygu Survivor 2012 Birincisi Merve'ye Meydan Okudu!

Survivor Duygu Survivor 2012 Birincisi Merve'ye Meydan Okudu!

survivor duygu çetinkaya merve oflaz survivor merve Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışmasında agresifliğiyle dikkat çeken Duygu twitter üzerinden 2012 Survivor birincisi Merve'ye meydan okudu. Hemen herkesle yarışma boyunca kavga eden Duygu, şimdi de twitter üzerinden geçen senenin birincisi Merve'ye meydan okudu. Survivor’un yayınlandığı sırada Merve Oflaz’ın kendisi hakkında...

Sayfayı Paylaş