Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!
survivor duygu, survivor merve, survivor 2014 ünlüler

Sevgili melekler, Survivordan daha önceki haftalarda elenen Ünlüler takımından Duygu Bal, Serenay'ın elenmesinin ardından Merve'ye ateş püskürdü. Duygu Bal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

"Yarışma başında Merve “ben çok duygusalım.” dedi. Başından beri “Çok Duygusalım “diyipde sonunda mantıklı hareket ediyorum demesi yanlış. Herhalde b12 eksikliğinden dolayı unuttular başlarda ne konuştuklarını. Ben bile annemin vefatını unutmuştum orda. Merve’de aslında şu anda “Ben birinci olmalıyım” hırsı var. Aslında bu güzel bir hırs. Sonuç olarak çok başarılı bir yarışmacı. Ama ne olursa olsun bir söz verilmişse o söz tutulmalıydı. Ben çünkü diğer adaya giderken onlara “Serenay’a sahip çıkın” demiştim. O yüzden kızların birbirine tutunmasını beklerdim. Merve ve Serenay’ın sonuna kadar finale gitmesini beklerdim. Ben Ahmet’i koymasını beklerdim orda. Aslında performans olarak baktığında mantıklı bir karar verdi ama Survivor’ı sadece bir oyun olarak görmüyorum ben. Orda yaşadığınız süreç, kurduğunuz dostluklar, verilen sözlerden dolayı gerçek hayatla pararlel tuttum."

survivor-duygu.jpg

Geri