gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Duygu Survivor 2012 Birincisi Merve'ye Meydan Okudu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor duygu çetinkaya merve oflaz survivor merve

Sevgili melekler, 2013 Survivor yarışmasında agresifliğiyle dikkat çeken Duygu twitter üzerinden 2012 Survivor birincisi Merve'ye meydan okudu. Hemen herkesle yarışma boyunca kavga eden Duygu, şimdi de twitter üzerinden geçen senenin birincisi Merve'ye meydan okudu.

Survivor’un yayınlandığı sırada Merve Oflaz’ın kendisi hakkında yaptığı yorumlara sinirlenen Çetinkaya Twitter’daki hesabından Oflaz’a şunları yazdı: "Merve denilen arkadaşı ile hiç karşılaşmadım,kendisini tanımıyorum!Ama gördüğüm ve okuduğum kadarıla o beni ii tanıyor ve çok takip edip Çok kafaya takmış eee normal "Meyve veren ağaç taşlanır".Kendisini twitter meydanlarında değil,Parkurda görmek isterim...Sayğılar "

Survivor Duygu Survivor 2012 Birincisi Merve'ye Meydan Okudu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Survivor Birincisi Merve'ye Evlilik Teklifi Yağıyor

Survivor Birincisi Merve'ye Evlilik Teklifi Yağıyor

survivor merve sörvayvır birincisi sörvayvır merve O kadar erkek arasından sıyrılıp Survivor'da birinci olan Merve Oflaz'a evlilik teklifleri yağıyormuş...Merve yarışma ile ilgili soruları cevaplamış kızlar en merak edilen soru ile ağda sorununu nasıl çözdükleriymiş... “Var mısın Yok musun?”un ardından “Survivor Kızlar Erkekler” yarışmasında mücadele eden Merve Oflaz, Panama adasının...
  2. nihayet 2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya oldu

nihayet 2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya oldu

2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya Survivor Kim Kazandı 2012 2012 Survivor Ünlüler Gönüllür final yaptı ve 2012 Survivor birincisi Nihat Altınkaya oldu Melek'lerim. Bilenler bilir ki, ben geçen sezon 2011 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarşımasın da Nihat Doğan olsun istemiştim birinci ama Derya birinci olmuştu. Bu yıl da seçimim Nihat'lardan yana olmuştu ve bu yıl istediğim Nihat birinci...
  3. Survivor Duygu Gözyaşları İçinde!

Survivor Duygu Gözyaşları İçinde!

survivor duygu duygu çetinkaya duygu çetinkaya haberleri Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışmasının bu sezonki en göze batan ismi olan Duygu Çetinkaya, ünlüler takımı karşısında aldıkları yenilgiyi hazmedemedi ve gözyaşlarına boğuldu. Hırsına yenik düşen ve bunu her zaman gösteren Duygu Çetinkaya'yı arkadaşları zor sakinleştirdi. Kıran kırana geçen mücadele sonunda kazanan ünlüler ekibi...
  4. Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

Survivor Duygu, Merve'ye Veryansın Etti!

survivor duygu, survivor merve, survivor 2014 ünlüler Sevgili melekler, Survivordan daha önceki haftalarda elenen Ünlüler takımından Duygu Bal, Serenay'ın elenmesinin ardından Merve'ye ateş püskürdü. Duygu Bal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: "Yarışma başında Merve “ben çok duygusalım.” dedi. Başından beri “Çok Duygusalım “diyipde sonunda mantıklı hareket ediyorum demesi...
  5. 2014 Survivor Birincisi Turabi Oldu!

2014 Survivor Birincisi Turabi Oldu!

2014 survivor birincisi, survivor turabi, turabi hakkında Sevgili melekler, dün gece yayınlanan final bölümüyle bu sezonun Survivor birincisi gönüllüler takımından Turabi oldu. Ünlüler takımından Gökhan ile smse kalan Turabi halk oylamasında birinci olarak 500 bin TL ödülü alıp, bu senenin Survivor şampiyonu oldu. Dünyanın en zorlu yarışmalarından olan Survivor, bu sene de...

Sayfayı Paylaş