gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Survivor 2013'den elenen Emel geçtiğimiz gün Kanaltürk'te yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu ve neler söyledi neler. Duygu'nun kameralara oynadığını savunan Emel bakın neler söyledi...

Adadaki tartışmalarla gündeme gelen Duygu hakkında sert konuşan Emel, yarışma arkadaşının kameralara oynadığını savundu. Yarışmayı ünlüler takımından bir ismin kazanacağını söyleyen Emel, Dağhan'ı favori olarak gösterdi. Adada olduğu sürece içinde sürekli tartıştığı Duygu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Emel, sorunların Duygu'dan kaynaklandığına işaret etti.
    'KAMERALARI GÖRÜNCE DEĞİŞİYOR'
    Duygu'nun düşünmeden hareket ettiğini belirten Emel, 'Herkesin karnı aç olabilir. Herkes sinirli olabilir ama sonuçta kimsenin birbirine agresif davranışları yoktu. O da anlayışlı davransaydı bunlar yaşanmayabilirdi' dedi. Duygu'nun halen sorunları olduğunu kaydeden Emel, yarışma arkadaşının kameraları gördüğü zaman farklı davrandığını savundu.

'BEN KÖPEK MİYİM?'
    Duygu'nun bu hareketleri bilerek yaptığını da belirten Emel, yarışma arkadaşıyla yaşadığı gerginliklerin otelde başladığını ekledi. Otelde yaşanan bir olayda Duygu'ya yardım ettiğini ancak beklenmedik bir tepki aldığını belirten Emel, adada ise Duygu'nun kendisine 'Bana emir veremezsin. Ben köpek miyim?' diyerek çıkıştığını söyledi.

Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Gönüllüler hakkında konuştu

survivor, ünlüler-gönüllüler, acun ılıcalı, kimdir, röportajı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışması bitti ama tartışmaları hala devam ediyor melekler...Acun Ilıcalı yarışma ile ilgili konuşmuş bakalım neler söylemiş... “Survivor”da birinciliği Derya Büyükuncu’ya kaptıran Nihat Doğan, bu durumu hâlâ kabullenemedi. Sonuca tepki göstererek “Survivor’ın...
  2. Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu

Survivor Bozok Elendikten Sonra Duygu Hakkında Konuştu

survivor bozok survivor duygu survivor haberleri Sevgili melekler, survivor 2013'de bu hafta Fatmagül'le smse kalan Bozok adadan elenen isim olmuştu. Elendikten sonra Duygu ve diğer yarışmacılarla ilgili açıklamalar yapan Bozok, Duygu'nun iyi bir yarışmacı olduğunu söyledi.. İşte Bozok Gören'in o açıklamaları: "Fatmagül'e elenirim diye beklemiyordum, Duygu'ya elenirim diyordum....
  3. Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu

Bennu Gerede Survivor Ve Duygu Hakkında Konuştu

bennu gerede bennu gerede haberleri survivor bennu Sevgili melekler, bu hafta Survivor'a veda eden isim Ünlüler takımından Bennu Gerede oldu. Bennu Gerede yarışmadan elendikten sonra bazı açıklamlarda bulundu, yarışma ve Duygu hakkındaki fikirlerini ifade etti.. Gerede, "Üzgünüm, 2.5 ay boyunca yoğun birşey yaşadım. Hem kalmaya hem de elenmeye kendimi hazırlanmıştım. Duygu çok...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Survivor Duygu Nazenin Tokuşoğlu'na Konuştu!

Survivor Duygu Nazenin Tokuşoğlu'na Konuştu!

survivor duygu survivor duygu haberleri duygu çetinkaya Sevgili melekler, Survivor 2013 yarışmasının olay ismi Duygu Çetinkaya, yine aynı yarışmadan elenen gazeteci Nazenin Tokuşoğlu'na bir röportaj verdi. İşte o röportajı bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz... 1986 doğumlusun, asker çocuğusun. Kendimden bilirim, “Nerelisin” sorusuna cevap veremem. Sana da oluyor mu? Olmaz mı?...

Sayfayı Paylaş