Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Survivor Erhan Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu
survivor erhanın açıklaması
survivor erhan konuştu
survivor erhan elendi

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere bu hafta pazartesi gecesi ada konseyinde smss kalan iki ünlü isimden Erhan Survivor adasına veda etmişti. Elendikten sonra ilk kez açıklama yapan Erhan bakın neler söyledi..

survivor_erhan-20d.jpg

Survivor'dan son elenen isim olan Ünlüler grubundan Erhan, adadaki yaşadıklarından pişman olmadığını ve tam zamanında adadan ayrıldığını söyledi.

Erhan, "Dağhan'ın SMS'te güçlü olduğunu biliyorum. Dağhan'ın belirli bir fan kitlesi var ama ben Dağhan'la ilk SMS kalmak istediğim isimdi. Dağhan'ın o kendini beğenmiş tavırları, egoist ve ukala konuşmaları beni rahatsız ediyordu. Yani ben buradan keyif alıyorum. Ben onu burada görmek istemiyordum. Doğal olarak onu yazdım onunla çıkmak istedim. Ben burada çok eğlendim. Zamanda bana yetti. Bundan sonra ilişkiler çirkinleşeceğini hissedebiliyorum. Bu benim yaşamak istediğim bir ambians değil. Bennu'nun beni Dağhan'dan daha değerli bulduğu için adımı yazmadığını düşünüyorum. Kızların dedikoduları beni rhatsız ediyor. Her fırsatta birileri hakkında konuşmak bana ilginç gelmiyor. Irmak benim içindeki canavarı ortaya çıkarttı. Cengiz ile Ümit abi birbirine çok yakın. Ümit abi onu istdiği gibi oturtup kaldırabiliyor, iyi anlaşıyorlar diyelim.

Son günlerde Doğukan'la yakınlaşmam arttı. Çok donanımlı bir arkadaş. Adadaki hiçbir saniyemden ğişman değilim. Doğukan'ın kazanmasını istiyorum, Çok faydalı birisi, buranın adamı" dedi.

Geri