gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

survivor 2012 final 2012 survivor birincisi kim oldu

Merhaba Sevgili Melek'ler, 2012 Survivor final yarışmacıları belli oldu. Kıbrıs'a final için giden Survivor Begüm, Anıl, Hasan ve Nihat arasında oylamalar sonrasında kalan iki isim Nihat ve Hasan oldu. Bakalım 2012 Survivor birincisi kim olacak :) Umarım Nihat olur çünkü benim oyum Nihat'tan yana :)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki büyük finalin yapılacağı otele giden Hasan, Nihat, Anıl ve Begüm aileleriyle buluştu. Yapılan oylamada Begüm finale veda etti. Daha sonra kalan 3 kişi arasında oynanan oyunlar sonucu Hasan final biletini alırken Nihat ve Anıl oylamaya çıktı. Oylama sonucu finale veda eden diğer isim Anıl oldu.
    Survivor'da finalin adı Nihat ve Hasan..
    Finalin çok çekişmeli geçeceği daha şimdiden belli. Bakalım hangisi kazanacak

Survivor final yarışmacıları Nihat ve Hasan oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. survivor 2012 yarışmacıları

survivor 2012 yarışmacıları

survivor 2012 yarışmacıları kimler resimleri yada haklarında bilgi var mı merak ettim ya:S
  2. Survivor 2012 Yarışmacıları Gönüllüler kim ve resimleri

Survivor 2012 Yarışmacıları Gönüllüler kim ve resimleri

Survivor 2012 Gönüllüler kim Survivor 2012 Gönüllü Yarışmacılar 2012 Survivor yarışmasında yarışan gönüllüler Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi Survivor yarışmasını yakından takip eden tüm sevgili misafirler, bu sayfamızda Survivor 2012 Gönüllüler yarışmacılarının isimlerini ve resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
  3. nihayet 2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya oldu

nihayet 2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya oldu

2012 Survivor Birincisi Nihat Altınkaya Survivor Kim Kazandı 2012 2012 Survivor Ünlüler Gönüllür final yaptı ve 2012 Survivor birincisi Nihat Altınkaya oldu Melek'lerim. Bilenler bilir ki, ben geçen sezon 2011 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarşımasın da Nihat Doğan olsun istemiştim birinci ama Derya birinci olmuştu. Bu yıl da seçimim Nihat'lardan yana olmuştu ve bu yıl istediğim Nihat birinci...
  4. Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde!

Bu konu; Survivor Yarışmacıları Çamur İçinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, büyük heyecan Survivor 2013 dün gece Panama'nın İnci Adası'nda start aldı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığı programda bir diğer sunucu da Alp Kırşan olacak. Her sene zorluk çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyan Acun Ilıcalı, dün gece yayınlanan bölümde ilk iki oyunda...
  5. 2014 Survivor Ünlüler Yarışmacıları Belli Oldu

2014 Survivor Ünlüler Yarışmacıları Belli Oldu

2014 survivor ünlüler kimler,2014 survivor ünlüler, 2014 survivor ünlülerin isimleri 2014 Survivor yarışmasının tüm hazırlıkları devam ederken ünlüler takımında yarışacak medyatik ünlü isimler de teker teker belli olmaya başladı. Yeni sezon survivor da yarışacak süpriz ünlü isimlerin bazılarını Melekler Mekanı.Com olarak sizler için paylaşıyoruz. Kadronun tamamlandığı zamanünlüler ve...

Sayfayı Paylaş