gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Survivor İkincisi Gökhan'dan Sürpriz Var!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

survivor gökhan, gökhan keser, survivor gökhan keser

Sevgili melekler, 2014 Survivor ikincisi olan oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser Kuruçeşme'de görüntülendi. “Yolda kalmak istemiyorum” diyerek İzmir plakalı aracına yakıt alan Keser, yarışma sonrası pek dışarı çıkmadığını ve yeni projeleri için hazırlandığını söyledi. Öte yandan yakışıklı şarkıcı, “Yakında sürprizlerim olacak” diye konuşarak hayranlarına müjdeli haberi verdi...

gökhan-keser.jpg
    uçankuş

Survivor İkincisi Gökhan'dan Sürpriz Var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. Size bir sürprizim var

Size bir sürprizim var

Şimdii Google sayfasını açın, oraya istediğiniz bi kelimeyi yazın ve grafiklerde aratın ! ve karşınıza bolca resim olan bi sayfa cıksın !Daha sonra çıkan sayfada aşağıda vereceğimm linkin tamamını adres satırına kopyalayın ve entere basın ! javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0;...
  3. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  4. acun ılıcalıdan survivor sürprizi

acun ılıcalıdan survivor sürprizi

survivor acun ılıcalıdan survivor sürprizi acun ılıcalıdan son dakika herkesin merakla beklediği survivor geçen hafta başladı.daha başlamadan ünlüler ve gönülüler takımından bir kişi elendi.ilerleyen zamanlarda bizleri süprizler bekliyor diyebilirim .bunuda ağzından kaçıran biri bu kimmiş bakalım.çok şaşıracaksınız emin olun.:S Acun Ilıcalı'dan çok konuşulacak hareket! Ünlü yapımcı...
  5. Survivor 2013 nerede yapılacak bilen var mı?

Survivor 2013 nerede yapılacak bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar BU sene survior nerede yapılacak? Geçen sene yapılan adalarda değil mi ?

Sayfayı Paylaş